CTS Trade IT si pro komunikaci s médii vybrala agenturu Rubikon PR

Praha 4. ledna 2018 – Rubikon PR začal pracoval pro CTS Trade IT, která vyvíjí chytrá softwarová řešení pro firmy působící na finančních trzích. Rubikon PR má za úkol za CTS Trade IT komunikovat s médii a zvýšit o firmě ve finančním sektoru povědomí.

2017-12-20 15_06_02-Clever Trading Solution

„Rubikon jsme oslovili díky jejich zkušenostem s PR v oblasti IT. Věřím, že nám pomůže v komunikaci výsledků naší práce a s posilováním značky společnosti na trhu,” řekl k začínající spolupráci výkonný ředitel CTS Trade IT, Tomáš Gavlas.

„Přední banky za pomoci softwaru od CTS Trade IT denně provedou transakce za stovky milionů korun. V mnoha bankách je systém CTS strategickou obchodní platformou, nadto jsem přesvědčen, že systémy spravující investice klientů mají velkou budoucnost. O CTS Trade IT by proto mělo být slyšet a jsem si jistý, že pro mnohá média půjde o zajímavé téma,” okomentoval začátek spolupráce Managing Partner Rubikonu PR, Šimon Rákosník.

O společnosti CTS Trade IT

CTS Trade IT a.s. poskytuje softwarová řešení, která pokrývají problematiku obchodování na kapitálových trzích. Denně je banky používají k zadávání transakcí za stamilióny korun.

Softwarová řešení CTS Trade IT jsou moderní a uživatelsky přívětivá. Jsou navržené tak, aby uživatelům snižovaly náklady a dovolovaly jim dál růst.

Mezi zákazníky se řadí významné středoevropské bankovní domy – Česká a Slovenská spořitelna (Erste Group), RaiffeisenBank CZ a RaiffeisenBank International (Raiffeisen Group), UnicreditBank Czech Republic and Slovakia, Československá obchodná banka a Citibank Europe plc, a další.