Energy Sistem představuje nová stylová sluchátka

Praha, 22. února 2018 – Společnost Energy Sistem, přední španělský výrobce spotřební elektroniky s důrazem na originalitu a design, uvádí na trh dvojici stylových sluchátek. Audio novinky nabízejí vynikající zvukové parametry, detailně propracovaný design a výdrž až sto hodin na jedno nabití.

Sluchátka, která vás odříznou od světa

Bezdrátová designová sluchátka Energy Headphones 7 s funkcí Active Noise Cancelling (ANC) nabízejí průzračně čistý zvuk v každém detailu, oproštěný od veškerého okolního hluku. Vysoký komfort při nošení zajišťuje samonastavitelný hlavový most s výklopnými mušlemi s úhlovým rozsahem až 15° a přizpůsobivými polštářky. Sluchátka lze navíc snadno složit do vysoce kompaktního cestovního balení. Sluchátka obsahují také zabudovaný mikrofon a multifunkční tlačítko umožňující jeho snadné ovládání.

Vysokou svobodu během poslechu hudby zaručuje kombinace bezdrátového připojení Bluetooth 4.0 a vestavěné 800mAh baterie, která nabízí nepřetržitý provoz sluchátek v režimu ANC po dobu až 100 hodin na jedno nabití, případně až 15 hodin v režimu Bluetooth společně s ANC.

Exkluzivní keramický design

Nová in-ear sluchátka Energy Earphones 5 Ceramic zaujmou především svým precizním zpracováním a exkluzivním keramickým provedením. Keramické tělo významně ovlivňuje zvukové parametry a pomáhá vytvářet silný zvuk s čistými výškami a silnými basy. Ke zdroji hudby lze sluchátka připojit prostřednictvím plochého kabelu o délce 120 cm, který je vybaven i zabudovaným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem umožňujícím ovládat funkce pro přehrávání hudby či vyřizovat telefonáty.

Součástí balení sluchátek Energy Earphones 5 Ceramic je rovněž speciální pevné pouzdro, které zvyšuje jejich ochranu na cestách.

Cena a dostupnost

Společnost Energy Sistem nabízí nadstandardní tříletou záruku bez omezení a klade velký důraz nejen na design a inovativní technologie, ale rovněž na vysokou dostupnost svých produktů. Sluchátka Energy Headphones 7 si mohou zákazníci koupit za doporučenou koncovou cenu 2 690 Kč s DPH, model Energy Earphones 5 Ceramic je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 599 Kč s DPH.

O společnosti Energy Sistem

Před více než 20 lety se sešli čtyři mladí španělští vizionáři nad myšlenkou designu a výroby přenosné elektroniky pro volný čas. Tak vznikla Energy Group, která si vytkla za cíl dodávat na trh originální inovativní produkty, dostupné širokému spektru zákazníků. V současnosti působí korporace pod názvem Energy Sistem Technology SA. Společnost navrhuje, vyrábí a distribuuje pestré portfolio produktů z oblasti spotřební elektroniky, přinášejících nejnovější technologie a originální design. Výrobky Energy Sistem jsou prodávány na pěti kontinentech a ve více než 50 zemích světa, kde se z nich každý den těší miliony uživatelů. Společnost klade velký důraz také na kvalitu svých výrobků, proto poskytuje nadstandardní tříletou záruku bez omezení.

V České republice je Energy Sistem exkluzivně zastoupen společností Getta Trade, autorizovanou distribuci zajišťuje společnost SWS. Více informací je k dispozici na webu www.energy-sistem.cz.