Bang & Olufsen představuje nová sluchátka pro aktivní životní styl

Beoplay E8 Motion jsou navrženy pro ty, kteří nechtějí hledat kompromis mezi zvukem a designem při dosažení skutečné bezdrátové svobody. Bílým sluchátkům sekunduje bílé nabíjecí pouzdro z kůže a hliníku a nástavce do uší různých velikostí. Díky nim dosáhne každý uživatel toho nejvyššího poslechového komfortu. Beoplay E8 Motion disponují bezdrátovým nabíjením, díky čemuž je lze používat skutečně bez jediného kabelu. Proto k nim také Bang & Olufsen nabízí nabíjecí podložku Beoplay Charging Pad, nyní také v korespondující bílo-hliníkové kombinaci.  

Beoplay E6 Motion jsou esenciálním produktem pro městský životní styl, do kterého přinášejí konzistentní kvalitu zvuku za každých podmínek. Jejich vybavení tvoří bílý voděodolný pogumovaný kabel a široké spektrum silikonových nástavců. Stejně jako „klasické” Beoplay E6, i verze Motion má v sluchátkách zabudované magnety. Když zrovna uživatel neposlouchá, dají se sluchátka jednoduše a bezpečně zavěsit kolem krku.

Beoplay E8 Motion i Beoplay E6 Motion mají ochranu kategorie IP54 proti vodě i potu. Speciálně pro tyto dva modely je ve zvukových profilech v aplikaci Bang & Olufsen k dispozici režim s výraznějšími basy, který vás udrží ve hře i při těch nejnáročnějších sportovních výkonech.

Beoplay E6 Motion s doporučenou cenou 7 830 Kč a Beoplay E8 Motion s doporučenou cenou 9 170 Kč budou dostupné v obchodech Bang & Olufsen a u vybraných partnerů.

Více informací naleznete na www.bang-olufsen.com/earphones/beoplay-e8-motion

Zapojte se do diskuze s @bangolufsen na Instagramu, Facebooku, Twitteri a YouTube s hashtagem #BeoMotion

Fotografie ve vysokém rozlišení naleznete na Flickru Bang & Olufsen.

O SPOLEČNOSTI BANG AND OLUFSEN

Bang & Olufsen je celosvětovou luxusní lifestylovou značkou, která byla založena v roce 1925 v dánském městě Struer. Za vznikem společnosti stojí Peter Bang a Sven Olufsen, jejichž oddanost a vize zůstávají základem společnosti.

Bohaté dědictví postavené na neúprosném odhodlání vytvářet produkty, které posouvají hranice audio techniky, staví společnost do popředí v oblasti audio inovací. Dnes je každý výrobek nesoucí značku Bang & Olufsen charakteristický jedinečnou kombinací krásného zvuku, nadčasového designu a bezkonkurenčního řemeslného zpracování.

Inovativní a progresivní produkty společnosti Bang & Olufsen jsou celosvětově prodávány jak online, tak také v mnoha kamenných prodejnách. Společnost zaměstnává přes 1000 osob a působí na více než 70 trzích. Akcie společnosti Bang & Olufsen jsou uvedeny na NAS DAQ Copenhagen A/S.