AVerMedia uvádí streamovací sadu Live Streamer 311 – BO311 pro začínající tvůrce

All In One jednoduché a cenově dostupné řešení. Streamovací sada obsahuje výkonnou Full HD střihovou kartu, webkameru a kvalitní USB mikrofon.

New Taipei City, Taiwan 15. 7. 2019 – Společnost AVerMedia, přední světový výrobce zařízení pro sdílení herního obsahu, uvádí na trh Live Streamer 311 – BO311. Startovací balíček pro youtubery, resp. streamovací set pro všechny začínající tvůrce, obsahuje nahrávací kartu se schopností zachytit Full HD obsah se 60 snímky za sekundu, Full HD webkameru s moderními funkcemi umělé inteligence a kvalitní USB mikrofon.

Live Streamer 311 – BO311 je řešení vše v jednom poskytující tři hlavní pilíře živého vysílání při zachování velmi snadného nastavení. Jeho součástí je záznamové zařízení Live Gamer MINI (GC311), Full HD webová kamera Live Streamer CAM 313 (PW313) a USB Mikrofon (AM310). 

K dispozici jsou také zdarma dodávané pluginy AVerMedia StreamEngine a CamEngine, které podporují aplikace třetích stran, jako jsou Streamlabs OBS, OBS a XSplit. Integrovaný H.264 hardwarový enkodér při použití se StreamEngine zajišťuje nulové vytížení procesoru počítače. CamEngine plugin mění webkameru na interaktivní zařízení s umělou inteligencí umožňující změnu filtru, korekci barev i přidání různých rámečků a samolepek.

„S Live Streamer 311 – BO311 je dosažení snu stát se streamerem o mnoho jednodušší. Přináší novým tvůrcům all in one řešení,“ říká Eddie Chen produktový manažer AVerMedia, a dodává: „Začínající streameři jsou díky tomuto setu schopni vytvářet Full HD obsah se studiovou kvalitou zvuku. Snadno, intuitivně a za výhodnou cenu.“

AVerMedia nabízí dále aplikaci RECentral, umožňující souběžné vysílání na různých platformách včetně YouTube, Twitch a Facebook. Aplikace podporuje nastavení jednotlivých vrstev pro webkameru, loga a nastavení různých rozlišení a datového toku pro každé vysílání zvlášť z jediného počítače.

Streamovací sada AVerMedia Live Streamer 311 – BO311 je uváděna do prodejní sítě, včetně ALZA, CZC a  T.S.BOHEMIA, za doporučenou koncovou cenu 6149 Kč s DPH v České republice a 239,90 euro s DPH na Slovensku. 

Pro více informací navštivte www.AVerMedia.com.

Buďte ve spojení s AVerMedia

Sledujte AVerMedia na Facebooku, Twitteru nebo se podívejte na videa na YouTube

O značce AVerMedia

AVerMedia je lídrem v oblasti digitální konverze videa a zvuku. Nabízí audio a video zařízení pro spotřebitele a profesionální nahrávací a vysílací řešení pro firemní zákazníky. Závazkem společnosti je neustále vylepšovat zážitky v oblasti zábavy a komunikace. Jako přední inovátor výrobních procesů pro své ekologicky nezávadné produkty se také velmi angažuje v komunikaci s uživatelskou základnou a udržuje sociální odpovědnost. Ve spolupráci s ODM partnery integruje vlastní technologie do dalších aplikací.