Česká crowdfundingová platforma finGOOD spouští nový web

Praha, 17. prosince 2019 – Crowdfundingová platforma finGOOD pokračuje ve změnách. Po jmenování nového CEO Víta Endlera, technologického ředitele Michała Weisera a marketingového ředitele Víta Hutaře proběhly inovace na webových stránkách, které má nově platforma zmodernizované, aby potenciálním investorům poskytly důležité informace a umožnily jim správně investovat.

„Myslím, že finGOOD si nový web opravdu zasloužil. Cílem bylo vytvořit prostředí, které bude působit moderně a zároveň poskytne aktuálním i potenciálním investorům informace, které potřebují. Web, který vidí uživatel, je však pouze špička ledovce, pod kterou se skrývá celá infrastruktura, na jejímž vylepšení neustále intenzivně pracujeme. Priorita je nyní zjednodušení registračního procesu a zásadní vylepšení práce s vlastním investičním portfoliem. Cílem je pak vytvoření efektivní, užitečné a přehledné platformy pro investory a jejich pasivní příjem,“ říká Vít Endler, CEO platformy finGOOD, fingood.cz.

Crowdfundingová platforma finGOOD prochází v posledních měsících změnami, které začaly jmenováním Víta Endlera na pozici výkonného ředitele (CEO), následovalo zrušení investorských poplatků a dále se pracuje na modernizaci celého projektu. Proces změn podpořilo také jmenování nového technologického ředitele Michała Weisera a marketingového ředitele Víta Hutaře.

O finGOOD

finGOOD je progresivní P2B (Peer to Business) fintech platforma, která umožňuje lidem a firmám investovat do českých společností napřímo, online a bez potřeby bankovních subjektů jako zprostředkovatelů. Pomocí crowdfundingu mají firmy možnost získat finance od neomezeného počtu investorů. Investoři získají pasivní příjem se zabezpečením investice. Zvykem bývá, že s investováním získávají investoři řadu výhod či bonusů.