Společnost AVM zvolena nejlepším evropským výrobcem routerů

Německá společnost  AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro širokopásmový přístup k Internetu, WLAN, hlas, video a IPTV.

Nosnými produkty AVM jsou zařízení pro rychlý přístup k Internetu řady FRITZ!Box, která poskytují rovněž celou řadu doplňkových funkcí pro multimédia a hlasovou komunikaci. Jejich špičkové parametry byly v letošním i minulém roce oceněny v rámci hodnocení routerů „European Hardware Award“, které provádí více než sto redaktorů odborných IT magazínů z devíti evropských zemí. 

Ke konci tohoto roku si firma AVM připsala další významný úspěch, neboť byla za letošní rok zvolena jako nejlepší evropský výrobce routerů. Získala tak v dané kategorii prestižní ocenění „European Hardware Community Award 2019“. 

Mezi velmi oceňované přednosti všech produktů AVM patří jejich snadná použitelnost díky jednoduché instalaci a konfiguraci. Tyto vlastnosti jsou založeny na přehledném a komfortním uživatelském rozhraní, které poskytuje operační systém FRITZ!OS. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé z řad domácností a menších firem bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti zařízení AVM.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm

www.gestocomm.cz