Generálním ředitelem skupiny Dignity se nově stal Jakub Hulík

Praha, 5. února 2020 – Podnikatelské uskupení Dignity, s.r.o. Kamila Koupého, do jehož portfolia patří například úspěšné online vydavatelství TISCALI MEDIA, má nového generálního ředitele. K prvnímu lednu 2020 se jím stal Jakub Hulík, který doposud v Dignity působil ve funkci ředitele rozvoje a strategií. Stane se tak vůdčí osobností týmu sestávajícího z výkonných ředitelů šesti dceřiných společností.

Uskupení společností podnikatele Kamila Koupého Dignity, s.r.o., do jehož portfolia patří výkonnostní agentura Performio.cz, technologické platformy Performax.cz a AntiAdblock.com, online vydavatelství TISCALI MEDIA, media-zastupitelství ARBOmedia nebo Bonus Bona, zastřešující síť online obchodů VeseleZvire.cz, Zubni-kartacek.cz a Zehlicky.cz, má nového generálního ředitele. 

Od 1.1. 2020 se jím stal Jakub Hulík (35). Stane se tak vůdčí osobností týmu sestávajícího z ředitelů šesti dceřiných společností. Ve funkci nahradil právě Kamila Koupého, jenž bude z pozice většinového majitele dohlížet na rozvoj skupiny a hledání dalších obchodních příležitostí. 

Hulík se v roce 2019 vrátil do Dignity po několikaleté pauze jako ředitel rozvoje a strategií investičního uskupení. Z titulu této funkce odpovídal především za vytváření příležitostí mezi jednotlivými firmami a jejich další rozvoj.

„Po mnoha letech jsem se vrátil do skupiny, která se za tu dobu dramaticky proměnila. Nejvíce mě lákala příležitost podílet se na ovlivňování chodu skupiny a jejího budoucího směřování,“ vysvětluje Jakub Hulík, a dodává: „S posunem do nové funkce chci ještě více rozšířit synergie mezi firmami a díky schopným kolegům nás posunout nejen produktově, ale i geograficky za hranice ČR.“