Populární shoot’n’loot hra Vigor vstupuje do druhé sezóny

Praha, 5. února 2020 – České herní studio Bohemia Interactive s radostí oznamuje, že populární shoot’n’loot hra Vigor vstupuje do své druhé sezóny. Update s názvem „Hunters“ přináší do poválečného Norska upravený Battle Pass s rychlejší progresí, nové zbraně a snížení cen v herním obchodě. Tyto novinky ocení obzvlášť hráči, kteří se rádi prohání divočinou ve stylových uniformách.

Fanoušci se s příchodem nového updatu mohou těšit na vylepšenou hratelnost. Nově bude daleko více záležet na opatrném postupování a plánováním každého dalšího kroku. Hunteři jsou vládci divočiny, kteří excelují v práci s kuší a rafinovanými nástroji. Jejich umění splynout s prostředím jim dává výhodu při pronásledování cenné kořisti. 

S tím souvisí i nové zbraně, které do hry přichází. Konkrétně se jedná o kuši, pušku Mosin-Nagant a nůž pro boj zblízka. Hunteři též dostanou další prvky výbavy pro větší variabilitu hry. Falešný odlesk nebo přenosný detektor signálu jsou nástroje, které jim snadněji a rychleji umožní polapit svou potenciální kořist.

Dále se v novém updatu na základě zkušeností a zpětné vazby od hráčů zapracovalo na registraci zásahů při střelbě a lepším vybalancováním samotné hry. Vylepšení se dočkaly i jednotlivé charaktery, pohyb s kamerou a souboje.  

Link na trailer:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Dn8o7FzOW-M&feature=emb_logo

Press centrum: 

https://vigorgame.com/press/20

O hře Vigor

Vigor je free to play exkluzivní shoot ‚n‘ loot hra, ve které si hráči staví svůj Shelter (úkryt). Již přes 3 800 000 hráčů se prošlo po malebných, ale nebezpečných krajinách poválečného Norska. Vigor si můžete vyzkoušet exkluzivně na Xbox One.

Více informací o Vigor: vigorgame.com

Follow na Twitter

Like na Facebook

Zkuste hru zdarma na Xbox