Společnost Motorola se stává oficiálním partnerem Ducati Corse

Společnost Motorola oznámila globální jednoleté oficiální partnerství se společností Ducati, světovým lídrem v inovacích motocyklů. V rámci partnerství společnost Ducati představila svůj vysoce očekávaný motocykl pro rok 2020, který je obrandován logem Motorola. Jezdci Ducati budou také závodit s logem Motorola na závodních kombinézách svého týmu.

Když se podíváme na způsoby, jak dále zvyšovat viditelnost značek Lenovo a Motorola, partnerství Ducati bylo včasným a strategickým rozhodnutím. CMO společnosti Motorola, Francois LaFlamme, uvedl, „Uvedením několika nejnovějších produktů na trh je společnost Motorola vystavena rostoucí globální pozornosti a touze a my jsme nadšení z toho, že toto partnerství přinese větší viditelnost této značce.“Športový riaditeľ Ducati Corse, Paolo Ciabatti, dodáva “Sme veľmi radi, že môžeme začať túto novú a atraktívnu spoluprácu so spoločnosťou Motorola, historickou značkou, ktorá zdieľa s firmou Ducati mnoho spoločných hodnôt: technológiu, výkon a dizajn.”

Rok 2020 bude pro Motorola a Ducati vzrušujícím rokem. Francois LaFlamme: „Domníváme se, že jde o perfektní sladění dvou značek a těšíme se, že logo Motorola bude uprostřed zájmu tohoto sportu.“

V rámci probíhajícího víceletého partnerství bude společnost Lenovo i nadále klíčovým technologickým partnerem týmu Ducati Corse na trati i mimo ni. 

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 45 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500 a globální technologický lídr při řízení inteligentní transformace prostřednictvím inteligentních zařízení a infrastruktury, které vytvářejí nejlepší uživatelské prostředí. Společnost Lenovo vyrábí jedno z nejširších portfolií spojených produktů, včetně smartphonů (Motorola), (Motorola), tabletů, počítačů (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) a také pracovních stanic, AR / VR zařízení a smart home / office řešení. Řešení Lenovo data center (ThinkSystem, ThinkAgile) vytvářejí kapacitu a výpočetní sílu pro připojení, které mění podnikání a společnost. Společnost Lenovo pracuje na tom, aby v každém podnítila jinakost a vybudovala inteligentní budoucnost, kde všichni prosperují. Sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibu, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu, nebo navštivte naši webstránku na http://www.lenovo.com/

O společnosti Ducati

Ducati Motor Holding S.p.A. – Jediná akcionářská společnost – společnost podléhající řídícím a koordinačním činnostem společnosti AUDI AG

Ducati, založená v roce 1926, vyrábí od roku 1946 sportovní motocykly charakterizované vysokovýkonnými desmodromickými motory, inovativním designem a špičkovou technologií. Díky vlastní továrně v okrese Borgo Panigale v Boloni pokrývá modelová řada několik segmentů trhu s následujícími rodinami: Diavel, XDiavel, Hypermotard, Monster, Multistrada, SuperSport a Panigale. V roce 2015 společnost Ducati představila Ducati Scrambler: novou značku vyrobenou z kol, doplňků a oblečení, která vyniká svou kreativitou a sebevyjádřením.

V roce 2017 společnost Ducati představila Panigale V4, první produkční motocykl Ducati, který má namontovaný 4-válcový motor odvozený přímo z motoru GP Desmosedici. Ikonické motocykly Ducati spolu s rozsáhlou nabídkou příslušenství pro motocykly a technickými a volnočasovými oděvy jsou distribuovány v 90 zemích po celém světě. V roce 2019 dodala společnost Ducati zákazníkům 53 183 motocyklů, čímž konsolidovala své provozní tržby už po pátý rok nad hranici 50 000 motocyklů. Ducati soutěží v mistrovství světa v Superbike i MotoGP. V Superbike získal Ducati 17 titulů výrobců a 14 titulů jezdců. Ducati soutěží v MotoGP od roku 2003 a v roce 2007 získal konstruktérské i jezdecké tituly.