Marketing Hyundai Motor Czech vede Jan Przyczko

Na pozici marketingového manažera pro české zastoupení značky Hyundai v únoru nastoupil Jan Przyczko. V rámci týmu produktového a marketingového ředitele Marka Trešla nově zodpovídá za veškeré online a offline marketingové aktivity společnosti.

Przyczko uplynulých 10 let působil na marketingových pozicích českého zastoupení značky Mercedes-Benz. Naposledy zastával funkci marketingového manažera divize Vans, kde zodpovídal za komplexní lokální adaptaci globální marketingové strategie společnosti. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

„Práci pro značku s tak významným podílem na českém trhu vnímám jako novou, vzrušující výzvu. Před značkou Hyundai v nadcházejících letech stojí celá řada zajímavých příležitostí, a těší mě, že se na jejím fungování mohu aktivně podílet,“ uvedl Jan Przyczko.

„Značka Hyundai na českém trhu v posledních letech prochází zásadními změnami, ať už z hlediska produktového, tak marketingového. Jan je úspěšným kandidátem z náročného pětikolového výběrového řízení, a jsme tak přesvědčeni, že bude významným přínosem pro naši značku a výzvy, které ji v budoucnu čekají,“ řekl produktový a marketingový ředitel Marek Trešl.  

Vedení desetičlenného marketingového týmu Przyczko přebírá po marketingové ředitelce Janě Sekerákové, která společnost Hyundai Motor Czech opustila v září minulého roku.