Nová věrnostní kampaň společnosti BILLA potěší všechny milovníky zahradničení

  • BILLA spouští novou věrnostní kampaň pro členy BILLA Bonus clubu se zahradním vybavením značky Black & Decker 
  • Zahradnické náčiní si zákazníci budou moci směnit za klubové body a doplatek. Oproti běžné ceně ušetří až 62 %
  • Akce je platná od 17. března do 12. května 2021

Společnost BILLA nově odměňuje členy BILLA Bonus clubu zahradním nářadím značky Black & Decker, vhodným na všechny typy jarního zahradničení na zahrádce či balkóně. K dostání bude celkem sedm různých položek se slevou až 62 %. 

Historicky první spojení společnosti BILLA a značky Black & Decker přináší zákazníkům unikátní šanci pořídit si kvalitní značkové zahradní nářadí za výhodnou cenu. Speciální kampaň je určená pro všechny členy věrnostního programu BILLA Bonus clubu. Produkty budou ve všech obchodech BILLA k dostání od 17. března do 12. května nebo do vyprodání zásob. Položky nebude možné zakoupit za plnou cenu a bez členství v BILLA bonus clubu. 

Za klubové body v rozmezí 150 až 750 bodů, a také finanční doplatek od 99,90 Kč do 999,90 Kč si členové věrnostního programu BILLA, budou moci zakoupit například výkonné víceúčelové akumulátorové zahradní nůžky, set zahradního nářadí, skládací pilku, či set nůžek na dřeviny. V nabídce je celkem sedm různých druhů nářadí od značky Black & Decker, která patří mezi špičku ve své kategorii. 

Jak se stát členem BILLA Bonus clubu?

V případě, že ještě nejste členem BILLA Bonus clubu, ale rádi byste se zúčastnili této akce, stačí udělat následující. Buď vyplňte registrační formulář u pokladny, kde po vyplnění ihned dostanete věrnostní kartu, nebo si jednoduše stáhněte do mobilu aplikaci BILLA Czech. Dále stačí už jenom nakupovat v BILLE a sbírat body. Při každém nákupu od 50 Kč získáte 1 BILLA bod. Další body budou automaticky přičítány za každých dosažených 50 Kč při nákupu. Více informací, jak se do klubu přihlásit, zákazníci naleznou na www.billa.cz.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 239 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 
Více informací na http://www.billa.cz