Bang & Olufsen představuje nová sluchátka Beoplay HX

Společnost Bang & Olufsen dnes oznámila uvedení sluchátek Beoplay HX, které poskytují mocný a autentický hudební zážitek s digitálním aktivním potlačením hluku, až s 35 hodinami poslechu a zvýšeným pohodlím. To vše vzniklo díky odborným znalostem společnosti Bang & Olufsen v oblasti zvuku, designu a řemeslného zpracování.

“Naše odhodlání vytvořit nejlepší audio produkt vyústilo ve sluchátka Beoplay HX, které přináší pohlcující a precizní hudební zážitek, ultimátní pohodlí a uhlazené uživatelské rozhraní, které bere v potaz zákazníkovy zvyky, hodnoty a potřeby. Ať už pracujete z domova, cestujete za prací či potěšením, snažíte se uniknout z hluku každodenního života či se snažíte způsobit převrat ve svých poslechových zážitcích s našimi novými sluchátky,” říká první viceprezident produktového managementu firmy Bang & Olufsen Christoffer Poulsen.

VYNIKAJÍCÍ ZVUK

Beoplay HX nabízí silný poslechový zážitek díky dvěma na zakázku vyrobeným 40mm reproduktorům s neodymovými magnety a basovými porty, které zajistí optimální výkon basů. Čtyři účelové mikrofony vytváří ohromující kvalitu zvuku při volání využitím pokročilé technologie prostorové filtrace, zatímco optimalizace baterie zajišťuje až 35 hodin poslechu hudby – to je ekvivalent pěti pracovních dnů plných poslechového zážitku bez nutnosti dobít baterii. 

Unikátní kvalita zvuku firmy Bang & Olufsen je ještě zvýšena díky vylepšenému přenosu řeči a poslechový zážitek je ještě ryzejší a více pohlcující díky zavedení nové generace digitálního aktivního potlačení hluku (ANC), které ruší nechtěný hluk bez kompromisu na zvukové kvalitě. Unikněte z každodenního života s všeobklopujícím zvukem Beoplay HX, který vzbudí v posluchači pocit, že je na hudebním koncertě. Prostřednictvím vyhrazené aplikace Bang & Olufsen mohou uživatelé snadno měnit zvukové profily, předvolby aktivního potlačení hluku a zároveň mít přístup k nejdůležitějším funkcím přímo na vylepšeném rozhraním sluchátek.

ULTIMÁTNÍ POHODLÍ

Pohodlí je základem pro užívání sluchátek a Beoplay HX byly navrženy s ohledem na vaši pohodu. Ergonomický, lehký a odolný design zaručuje, že sluchátka mohou být nošena celý den pohodlně pro všechny velikosti hlavy. Důvodem je čelenka, která je ve svém středu odlehčená tak, aby sluchátka mohla být nošena dlouhodobě. 

Náušníky jsou vyrobené z autentických materiálů jako jehněčí kůže a vnitřní materiál je tvořen paměťovou pěnou, která se přizpůsobuje tvaru a záhybům vašeho ucha pro maximální pohodlí.  Svrchní čelenka je vyrobena z hladké hověziny, zatímco spodní čelenka je pokryta pleteninou. Beoplay HX přichází s tvarovaným látkovým obalem, který ochrání sluchátka i jejich příslušenství na cestách. 

VYLEPŠENÁ TECHNOLOGIE

Aby byla sluchátka ještě dokonalejší, byly Beoplay HX navrženy tak, aby vydržely hrát až 35 hodin, díky čemuž se na trhu výrazně vyznačují. Nabízí rychlé, silné a stabilitní připojení přes Bluetooth 5.1, Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair a Made for iPhone (MFi). Nastavení produktu je kompatibilní jak s Androidem, tak se zařízeními Apple, díky čemuž se snadno ovládají.

VYLEPŠENÉ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Společnost Bang & Olufsen je známá svým vytříbeným skandinávským designem a řemeslným zpracováním a použila pro Beoplay HX ty nejlepší materiály, aby vytvořila nejluxusnější sluchátka, která v sobě zahrnují měkkou kůži a vyleštěný hliník pro estetiku, i schopnost vylepšit pohodlí, akustiku a odolnost. Posuvníky ramen jsou vyrobeny z eloxovaného, příjemného recyklovaného hliníku s jemnými detaily. Disk je vyroben z hliníku s diamantovou povrchovou úpravou, která je zasazena do polymerně lakované recyklované plastové struktury, jenž vytváří kontrast mezi střídáním hladkých a matných vjemů.

Beoplay HX jsou dostupné ve variantách černý antracit, písek a dřevo a mají globální tříletou záruku, což jen podtrhuje kvalitu, kterou mohou zákazníci očekávat, pokud si pořídí sluchátka od firmy Bang & Olufsen.