LAMAX BCool. Chytré hodinky pro děti

Chytré hodinky od společnosti LAMAX motivují děti k výkonům, pomohou jim tříbit logické myšlení a nadělají spoustu parády.

Praha, 27. října 2021 – Společnost LAMAX Electronics (LAMAX), výrobce zaměřující se na inteligentní a audiovizuální elektroniku, přichází s praktickým řešením chytrých hodinek pro děti. Objevte LAMAX BCool a buďte se svými ratolestmi stále ve spojení.

Chytré hodinky LAMAX BCool se stanou skutečným parťákem vašeho potomka, ale oceníte je i jako rodiče. Kromě zábavy totiž dokáží motivovat děti k pohybu, protože umí měřit celou škálu sportovních aktivit od pěší turistiky, přes běh až po cyklistiku. Hodinky jsou kvalitně zpracované, a tak o ně nemusíte mít strach ani během deště, certifikace IP 68 jistí i ponoření do vody. Kromě toho přes den ohlídají tepovou frekvenci a v noci zase kvalitu spánku. Na jedno nabití vydrží až 7 dní, takže žádný strach, když zrovna není po ruce zásuvka.

Že se dítěti netrefíte do vkusu řemínkem? LAMAX nenechává nic náhodě, a tak v balení naleznete rovnou dvě barevné verze. Slimfit design je zárukou, že hodinky padnou na každou dětskou ruku a nespadnou ani při velkých sportovních výkonech.

LAMAX BCool lze spárovat se zařízeními s Androidem a iOS. Chytré hodinky je tedy možné používat, aniž by bylo nutné vytahovat telefon z batohu nebo kapsy. Dítě na nich bez problémů přijme hovory či SMS. Podpora vibrací se hodí v hlučnějším prostředí a pokud je zrovna čas na pauzu, přicházejí na řadu čtyři logické hry rozvíjející matematické znalosti i postřeh. Na parádním a jasném 1,4 palcovém displeji se krásně zobrazí každý detail. 

Perfektní funkcí je také možnost tvorby vlastních ciferníků, ovládání hudby je samozřejmostí. A když se někdy nadělá více nepořádku, než je zdrávo, tak chytrou vychytávku představuje funkce hledání telefonu nebo hodinek. Hodí se ale i budík, stopky nebo minutka. Synchronizace s dalším chytrým zařízením je díky technologii Bluetooth 5.0 rychlá a jednoduchá. Nastřádané kroky a další aktivity se automaticky sdílejí, a tak se nemusíte o nic víc starat.

Chytré hodinky LAMAX BCool jsou dostupné na oficiálním e-shopu značky za 1 490 Kč.

LAMAX BCool – základní parametry:

  • Ovládání: dotykové
  • Displej: 1,4”, barevný, 240 × 240 px
  • Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.0
  • Nabíjení: USB 5 V / 0,5 A
  • Baterie: Li-Pol 160 mAh
  • Výdrž: Až 7 dní
  • Hmotnost: 19 g (34 g včetně řemínku)
  • Voděodolnost: IP68
  • Kompatibilita: Android 5.1, iOS 10

Fotografie:

LAMAX BCool

O společnosti LAMAX

Jsme LAMAX Electronics. Jsme výrobci elektroniky, kterou budeš chtít používat každý den. Ať si nasadíš sluchátka, zapneš reprák, natočíš svůj trip nebo použiješ jiný produkt – buď si jistý následujícím. Naše kousky jsou maximálně ready to use. Třeba k akční kameře u nás dostaneš celý set příslušenství. Proč? Protože tě netlačíme rovnou do dalšího nákupu. Taky neexperimentujeme s posledními hi-tech výstřelky. Místo toho přinášíme spolehlivé produkty za férovou cenu s dlouhou výdrží a super odolností. Prostě takové, co s sebou můžeš mít nonstop.