Lauben Robot Vacuum – vysávání a vytírání už patří jen robotickým vysavačům

Česká republika, Praha – 24. listopadu 2021 – Společnost elem6, s. r. o., distributor moderních domácích spotřebičů německé značky Lauben, představuje na českém a slovenském trhu nové portfolio robotických vysavačů Lauben Robot Vacuum, jejichž pomoc ocení všichni, kteří vyžadují pravidelnou čistotu bez sebemenší námahy.

Lauben Robot Vacuum 15BB Pet

Základním modelem je robotický vysavač Lauben Robot Vacuum 15BB Pet, který se zcela jistě stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Vysaje i vytře zároveň plochu až 100 m². Na jedno nabití vydrží v provozu až 90 minut, což bohatě stačí pro všechny běžně velké domácnosti. Díky pěti úklidovým režimům si přístroj vždy přizpůsobíte vašim potřebám. Kromě automatického módu lze použít spirálový, bodový, rohový či cik-cak režim. Robot se díky nízké výšce 7,5 cm dostane i pod většinu nábytku a boční kartáče bez obtíží uklidí kolem zdí a v rozích. Vysavač disponuje časovačem, který umožňuje plánovat úklid i na dobu, kdy nejste doma, dále senzory proti nárazům a pádu ze schodů. Samozřejmostí je i HEPA filtr a k jeho ovládání nepotřebujete ani mobilní telefon, instrukce mu zadáte přes dodávaný dálkový ovladač.

Robotický vysavač Lauben Robot Vacuum 15BB Pet lze zakoupit na oficiálním e-shopu značky Lauben za 3 490 Kč.

Lauben Robot Vacuum 26BB Pet

V domácnostech s volně se pohybujícími domácími mazlíčky je zapotřebí intenzivnějšího úklidu. Robotický vysavač Lauben Robot Vacuum 26BB Pet je vhodný právě do tohoto prostředí, ale ocení jej také alergici. Automaticky vysává i vytírá zároveň a na jedno nabití vydrží v provozu a zvládne vyčistit plochu až 120 m². Oproti předchozímu modelu nabízí spárování s mobilní aplikací v češtině, kde si vysavač vytvoří mapu prostoru k klidu, načež postupuje dle připraveného plánu. V aplikaci si můžete plánovat časy úklidu i kontrolovat stav filtrů a příslušenství. Vysavač však můžete ovládat i pomocí dálkového ovládání.

Díky šesti druhům úklidových režimů vysavač hravě zvládne vyčistit všechny povrchy, přičemž lze využít tři volitelné intenzity sání. Díky výšce 7,7 cm se dostane pod většinu nábytku, stejně tak nechybí senzory proti pádu ze schodů a nárazům. Robot se dostane i do jinak těžko dostupných míst, a pokud jde o údržbu, je velmi snadná, přičemž maximální hygienu zajišťuje kvalitní HEPA filtr.

Robotický vysavač Lauben Robot Vacuum 26BB Pet lze zakoupit na oficiálním e-shopu značky Lauben za 5 990 Kč.

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

Vrcholem nabídky robotických vysavačů Lauben je model Robot LaserVac® 52BB Pet. Tento zcela automatický přístroj se při uklízení zcela obejde bez vaší asistence. Vysává a vytírá současně s možností volby intenzity sání. Díky speciální technologii LaserVac® si vytvoří přesnou mapu prostoru pro úklid, a pak už se jen díky technologii FloorSafe® stará o dokonalou čistotu v každém rohu, aniž by jakkoliv zanechával stopy i na těch nejchoulostivějších dřevěných podlahách. Technologie MopEffect® zvládá čistit i ty nejodolnější skvrny, se kterými by si běžné vysavače neporadily. Podobně důmyslná je i funkce PetCarpet®, pomocí níž robot dokáže dokonale vyčistit zvířecí chlupy z koberců. Ty jsou následně zachycovány HEPA filtrem třídy 14, tedy 99,99 % částic nemá šanci uniknout ven z vysavače.

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet lze sice řídit pomocí dálkového ovladače, ale nejefektivnějším způsobem ovládání je mobilní aplikace, která je v češtině. V ní je možné plánovat mapy úklidu, vytvářet zóny nebo neviditelné zdi či oblasti bez mopování. Samozřejmostí je časovač a další praktické senzory proti nárazům a pádům. Na jedno nabití vydrží dlouhých 200 minut, což zaručuje až 200 m² uklizené plochy.

Robotický vysavač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet lze zakoupit na oficiálním e-shopu značky Lauben za 8 990 Kč.

O značce Lauben

Skvěle chutnající, zdravé jídlo má základ v kvalitních surovinách, zdatnosti kuchaře a ve spotřebičích, které pomáhají připravit to nejlepší pro vás a vaši rodinu. Do vaší kuchyně vstupuje s našimi spotřebiči snadnost, pohodlí a jistota, že vaše práce přinese ty nejlepší výsledky. Stejně jako vás baví vaření, tak nás baví přinášet vám pečlivě designované, vyrobené a testované spotřebiče, které jsou přesně takové, jaké mají být: spolehlivé, moderní s intuitivním ovládáním, zaručující, že v kuchyni uvaříte přesně to, co chcete. Výrobcem produktů je Tigmon GmbH.