Soundbar TCL TS8132 s podporou Apple AirPlay

[Praha, 24. 11. 2021]: TCL Electronics (1070.HK), jeden z hlavních hráčů na globálním poli odvětví výroby televizorů a vedoucí společnost pro spotřební elektroniku, představuje soundbar TCL TS8132, který plně podporuje protokol Apple AirPlay.

TCL navazuje na úspěšnou nabídku soundbarů s pohlcujícím zvukem Dolby Atmos přizpůsobenou možnostem uživatelů a uvedla tento rok na trh soundbar TS8132. Soundbar podporuje Dolby Atmos 3.1.2, má bezdrátový subwoofer a přináší pohlcující zvuk z oblíbených streamovacích služeb, televize nebo her. Nový rozměr zvuku Dolby Atmos je zajištěn osmi reproduktory, které nabízejí výkonný pódiový zvuk. Zvuk posluchače ohromí a navíc překvapí, co dokáže zařízení ve štíhlém designu s kompaktníma ale výkonným subwooferem. Soundbar nabídne pohlcující zvuk při sledování televize a filmů, ale stane se také audio centrem s vestavěnou technologií Chromecast, které spolupracuje Apple AirPlay, Hey Google a službou Alexa, a spojuje tak oblíbené platformy a zvukové ekosystémy. Pro propojení s televizorem podporuje HDMI eARC a je kompatibilní s Dolby Vision 4K.

Soundbar TS8132 získal od odborníků asociace EISA ocenění „SOUNDBAR S NEJLEPŠÍM POMĚREM VÝKON/CENA 2021–2022“. 

Porota asociace EISA ohodnotila soundbar takto: „Cenově dostupný soundbar systém od společnosti TCL vytváří díky fyzickému uspořádání reproduktorů, které zahrnuje vyhrazený středový kanál, dva měniče směřující nahoru a bezdrátový subwoofer, obklopující 3.1.2kanálový zvuk v diskrétním designu. Soundbar TS8132 je ideální pro sestavu založenou na televizoru, protože jeho silnou stránkou je reprodukce dialogů, oddělení efektů a detailů, stejně jako pocit širokého zvukového záběru, který přináší hluboká basová odezva. Je podporováno nativní přehrávání Dolby Atmos a stereofonní obsah lze reprodukovat prostřednictvím prostorového režimu soundbaru. Také specifikace odpovídají spíše dražšímu modelu – dva porty HDMI, USB a optický digitální audio vstup usnadňují připojení řady zdrojů, zatímco Chromecast (s hlasovým ovládáním Google Assistant), Apple AirPlay a Bluetooth přinášejí velký potenciál využití bezdrátového připojení.“

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.