Služba Google Stadia pro hraní v cloudu je dostupná na nejnovějších chytrých televizorech LG

Majitelé chytrých televizorů LG se systémem webOS 5.0 a vyšším si nyní mohou vychutnat prémiové hry na nejmodernějších displejích – bez stahování a dalšího hardwaru

Praha, 15. prosince 2021 — Společnost LG Electronics (LG) oznámila dostupnost služby Stadia od společnosti Google na hraní v cloudu ve svých chytrých televizorech se systémy webOS 5.0 a webOS 6.0 ve dvaadvaceti zemích. Nativní podpora herní služby Stadia na chytrých televizorech LG pomáhá se zajištěním okamžitého přístupu ke špičkovým hrám, s podporou výjimečné grafiky a frekvence snímků na nejmodernějších displejích.

Služba Stadia, která je nyní ke stažení v LG Content Store ve všech dvaadvaceti zemích, kde je Stadia v současné době k dispozici, obsahuje více než 200 populárních her, jako jsou Cyberpunk 2077, Resident Evil Village, Assassin’s Creed: Valhalla, Hitman 3 a Baldur’s Gate 3, stejně jako přístup k rostoucímu seznamu bezplatných her a demoverzí, které lze hrát pouze s kompatibilní ovladačem, bez nutnosti stahování. Předplatné Stadia Pro nabízí rozšiřující se knihovnu více než 30 her, které je možné hrát, přičemž každý měsíc přibývají nové tituly a exkluzivní slevy na hry a doplňkový obsah. A díky tomu, že Stadia podporuje grafiku až do rozlišení 4K HDR a hraní v 60 FPS, a pohlcujícímu prostorovému zvuku ve formátu 5.1 jsou chytré televizory LG ideální volbou pro ty, kteří hledají pokročilý herní zážitek, aniž by si museli pořizovat samostatnou herní konzoli nebo drahý herní počítač. *

Z řady chytrých televizorů LG nabízejí bezkonkurenční herní zážitek s technologií Stadia televizory LG OLED. Televizory LG OLED, které si již oblíbili hráči po celém světě, jsou ideální pro střílečky z pohledu první osoby, real-time strategie nebo závodní hry a zajišťují dokonalou kvalitu obrazu s podporou HDR, hlubokou černou a přesnými barvami díky samosvítícím pixelům LG OLED. Rychlá doba odezvy na úrovni 1 ms a extrémně nízké zpoždění na vstupu bez ztráty kvality obrazu televizorů LG OLED navíc poskytují hráčům výhodu, kterou potřebují, aby pokaždé zvítězili.

Majitelé starších modelů LG televizorů, než jsou ty z let 2020 a 2021, mohou službu využít pomocí Google Chromecast Ultra nebo Google Chromecast Google TV. 

# # #

* Streamování v rozlišení 4K a prostorový zvuk ve formátu 5.1 je dostupný pouze pro předplatitele služby Stadia Pro. Všichni noví uživatelé služby Stadia mohou využít měsíční zkušební předplatné služby Stadia Pro.

O společnosti LG Electronics Home Entertainment

Společnost LG Home Entertainment je lídrem v oboru televizorů a audio-video systémů. Tato společnost je celo-světově uznávaným inovátorem pro svou přední pozici v oblasti OLED televizorů, které představují revoluci v kategorii prémiových televizí. Společnost LG se zavázala zlepšovat životy zákazníků prostřednictvím inovativních produktů pro domácí zábavu, mezi kterými vedou oceňované OLED televizory a QNED Mini LED televizory s technologií Quantum Dot NanoCell a zvukovými řešeními vyvinutými ve spolupráci s Meridian Audio. Pro další novinky z LG navštivte www.LGnewsroom.com.