Špičkový zvuk a prémiové materiály, taková jsou nová Huawei FreeBuds Lipstick

Sluchátka se postupem času stala součástí našeho každého dne a většina z nás už si ho bez použití sluchátek nedokáže představit. Využíváme je při poslechu hudby, k telefonování, k poslouchání podcastu, nebo k ničím nerušené meditaci i jako módní doplněk, Kromě kvality zvuku a výdrže baterky je důraz kladen i na kvalitní materiály a celkový design. Nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, splňují všechny výše sepsané parametry a zároveň nabízejí i něco málo navíc. 

Design, preciznost a luxusní materiály

Na nových FreeBuds Lipstick sluchátkách je na první pohled vidět, že si Huawei nechal na designu a použitých materiálech opravdu záležet. Nabíjecí pouzdro je z luxusní nerezové oceli, která během procesu výroby byla rozehřátá až na 1300°C. Díky speciální povrchové úpravě je pouzdro odolné proti poškrábání, zrezivění, a navíc si ponechává vysoký lesk i při dlouhodobém používání. Vyleštění pouzdra totiž prochází až třemi různými fázemi.  

Ošizeno nebylo ani zavírání pouzdra, je totiž na magnet. Uvnitř pouzdra jsou dva mikro magnety, které při jeho zavírání vydají stejný zvuk, jako když zavřete svou oblíbenou rtěnku, Dva další mikro magnety jsou i v samotných sluchátkách. Ty zase zaručují snadné vyndávání a zandávání sluchátek zpět do pouzdra. 

Použité materiály a kombinace barev jako je černá, červená a zlatá, neobvyklý obdélníkový tvar pouzdra, a především design připomínající ikonickou červenou rtěnku, to vše dělá z Huawei FreeBuds Lipstick luxusní módní doplněk. 

Něco málo navíc 

Kromě neotřelého designu a exkluzivních materiálů, vynikají nové Huawei FreeBuds Lipstick i svou váhou. Každé sluchátko samo o sobě totiž díky unikátnímu designu váží pouhých 4.1 g.  Navíc disponují technologií AEM, která přizpůsobí zvuk přímo tvaru vašeho ucha, to vše ve spojení s funkcí aktivního potlačení zvuku, vám zajistí ničím nerušený zážitek, ať už děláte cokoliv. 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.