realme uvede první telefon se Snapdragonem 8 Gen 1 již 4. ledna

Praha, Česká republika, 22. prosince 2021 – realme, nejrychleji rostoucí značka smartphonů na světě, oznámila, že 4. ledna představí v Číně svou novou řadu realme GT 2. První model, který míří do prémiového segmentu, si stejně jako celá značka předsevzal za cíl přinést milionům uživatelů po celé planetě špičkové technologie a umožnit jim být o krok napřed v inovacích. 

文本

中度可信度描述已自动生成

Špičkové technologie, design udávající trendy a dostupnost pro mladé zákazníky, to jsou a vždy byly základní kameny rychlého růstu realme. Na speciální akci realme GT 2 Series společnost představila svá tři světová prvenství – zadní panel vyrobený z biopolymerního materiálu, fotoaparát s ultraširokým 150° úhlem záběru a z unikátního systému komunikace se stabilním signálem sestávajícím ze tří progresivních technologií – prvního inteligentního ultraširokopásmového přepínače antén HyperSmart, Wi-Fi zesilovače a 360° NFC snímače.

Při navrhování vzhledu telefonu se realme opět spojilo s Naotem Fukasawou a společně vytvořili udržitelný design s využitím prvního biopolymerního materiálu ve smartphonu. Společnost tím v souladu s potřebami nové generace prokazuje, že smartphony slouží nejen jako komunikační nástroje, ale také reprezentují postoj Gen Z k udržitelnosti.

Realme GT 2 Pro jako nejprémiovější vlajková loď realme všech dob přichází se Snapdragonem 8 Gen 1, který svým uživatelům po celém světě díky špičkovým parametrům poskytne nový zážitek spojený s nejvyšším segmentem mobilních telefonů.

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com