Novou tiskovou mluvčí Raiffeisenbank je Tereza Kaiseršotová

Praha 30. března 2022 – Novou tiskovou mluvčí Raiffeisenbank se od dubna 2022 stává Tereza Kaiseršotová, která doposud v bance působila na pozici specialistky komunikace. Tisková mluvčí je přímo podřízená řediteli marketingu a komunikace a je hlavním kontaktem pro média. Jejím úkolem je koordinace externí komunikace Raiffeisenbank, Equa bank a Raiffeisen stavební spořitelny.

Dosavadní tisková mluvčí Petra Kopecká se vrací zpět do soukromé sféry, kde bude i nadále působit v oboru Public Relations a hodlá se také více věnovat poskytování služeb Home Stagingu. 

Tereza Kaiseršotová (36) dříve působila v oboru vzdělávání a do banky nastoupila v roce 2019 na pozici specialistky komunikace. Od té doby se věnovala primárně interní komunikaci s přesahem do komunikace externí. 

Tereza Kaiseršotová získala doktorát na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy.

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).