Dokonalý make-up nebo plně nabitý telefon? Huawei nova 9 SE se postavil výzvě s Miou Křížkovou

Zajímavý design, kvalitní rozlišení fotoaparátu, chytré funkce… Novinka Huawei nova 9 SE nevsází pouze na to. V době, kdy jsou lidé na svých telefonech více než dříve, hraje velká kapacita baterie spolu s rychlým nabíjením zásadní roli. Proto přichází nova 9 SE s funkcí rychlého 66 W SuperCharge nabíjení, které rovnou důkladně prověřila influencerka Mia Křížková se svou make-up challenge.

Od představení prvního modelu Huawei nova v roce 2016 je tato řada stále více oblíbená mezi mladými zákazníky po celém světě. A má to svůj dobrý důvod. Tyto smartphony totiž nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu, jsou designově propracované, a navíc disponují špičkovým fotoaparátem. 

Výjimkou není ani čerstvá novinka, model Huawei nova 9 SE, se soustavou kamer s rozlišením 108Mpx a FullView displejem. Díky tomu je nanejvýš pravděpodobné, že si nova udrží svou dosavadní dynamiku i nadále. Snad nejpůsobivější je však tentokrát to, co se skrývá pod kapotou. 

Baterie na nule je minulostí

Vzhledem k tomu, že uživatelé tráví na svých telefonech více času než kdykoli předtím, je pro ně rychlé nabíjení nezbytné. Stačí si představit tuto situaci. Ráno se probudíte, sáhnete po svém telefonu a zastihne vás malá ranní katastrofa. Telefon se v noci nenabíjel a zbývají mu poslední 4% procenta baterie. Co teď?
Takové scénáře jsou pro Huawei nova 9 SE cizí. Uvařte si v klidu kávu, dejte si teplou sprchu, vychutnejte si misku oblíbených cereálií… Zkrátka užijte si ráno bez stresu, protože než budete připraveni k odchodu, nova 9 SE už bude připraven spolu s vámi. Díky technologii Huawei SuperCharge s výkonem 66 W dokážete baterii Huawei nova 9 SE s kapacitou 4 000 mAh nabít na 60 % za pouhých 15 minut nebo do plna jen za 36 minut.

Nabíječka HUAWEI nova 9 SE je certifikována organizací TÜV Rheinland z hlediska bezpečnosti a navíc podporuje funkci HUAWEI SuperCharge s výkonem 66 W, díky čemuž si můžete užívat rychlé a zároveň spolehlivé nabíjení. Už nikdy se tak nebudete muset obávat, že zapomenete telefon nabít přes noc.

Kdo z koho? Make-up challenge prověřila nabíjení Huawei nova 9 SE 

To zní trochu jako výzva. A tak to taky pojala make-up artistka, fotografka a influencerka Mia Křížková a můžeme předem prozradit, že z toho vznikl pěkně napjatý závod. Stihne dřív Mia vykouzlit dokonalé večerní líčení nebo se před tím nabije Huawei nova 9 SE až úplně do plné kapacity?

„Když se večer chystám do společnosti, tak jsou pro mě nezbytné dvě věci – perfektní look a plná baterie mobilu, abych se na něj mohla spolehnout po celý večer. Ale to je právě zásadní zádrhel – mobil je většinou vybitý po náročném dni a než stihnu vyrazit, tak se nestihne nabít. Takže tahle challenge pro mě byla nejen zábava, ale taky jsem objevila řešení mého „problému“ jakožto influencerky. Než stihnu dokreslit poslední linku mého make-upu, tak mám mobil připravený k focení krásných momentů a selfies s přáteli až do rána,“ říká Mia Křížková.

Zajímá vás, jestli si tento zářivý a trošku extravagantní make-up stihla Mia nalíčit dřív, než ohlásila nova 9 SE plnou baterii? Sledujte ve videu!

(video) https://youtu.be/bTbT04HcS_E

Nenechte si utéct krásné momenty

Ať už vás nemile překvapí prázdná baterie hned po ránu, nebo se už nechcete dále strachovat, zda vás nenechá váš chytrý telefon ve štychu na příštím večírku, je nova 9 SE tím nejlepším společníkem. Vyzkoušejte, jak vypadá kombinace vynikající výdrže baterie a mimořádného výkonu – vězte, že si tenhle každodenní luxus zamilujete.

Více informací najdete na: https://consumer.huawei.com/cz/offer/new-product/

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.