Rockwell Automation představuje nové průmyslové monitory

Skvělé konstrukční možnosti ASEM 6300 umožňují výrobcům strojů přizpůsobit monitory dle konkrétních potřeb daného využití

PRAHA, 23. května 2022 – Rockwell Automation, Inc., největší světová společnost zabývající se průmyslovou automatizací a digitální transformací, představila novou řadu průmyslových monitorů. Ty mohou pomoci výrobcům vyniknout se svými stroji nad konkurencí a vyhovět tak široké paletě potřeb dle daného využití.

Nové průmyslové monitory Allen-Bradley® ASEM 6300M jsou součástí řady produktů dříve známé jako VersaView® 6300 a nabízí několik konstrukčních možností. Tyto možnosti poskytují výrobcům strojů značnou volnost v oblasti přizpůsobení monitorů na základě faktorů, jako jsou cena, výkon nebo vzhled. Mezi klíčové konstrukční možnosti patří následující:

  • Modely z nerezové oceli, včetně variant se stupněm ochrany IP66K a IP69K, se kterými můžete splnit požadavky uživatelů na produkty vhodné pro oplach tlakovou vodou.
  • Ostatní modely, které jsou k dispozici pro rychlou reakci na nejrůznější potřeby, jako jsou ekonomické varianty z hliníku, nebo celoplošné skleněné varianty pro dosažení elegantního vzhledu displeje.
  • Jednodotykové a vícedotykové displeje, které umožňují výrobcům strojů přizpůsobit monitory jejich preferovanému softwaru nebo provozním požadavkům uživatele.
  • Velikosti monitorů v rozsahu od 8,4 do 24 palců, dostupné ve standardním i širokoúhlém provedení.
  • Varianta na dlouhé vzdálenosti, která bude brzy k dispozici a umožní instalaci monitoru až 100 metrů od počítače v prostředí, jako je rozsáhlá výrobní linka.

„Monitory ASEM 6300 pomáhají výrobcům strojů odlišit se s nabídkou od konkurence jak v oblasti výkonu, tak i vzhledu,“ říká produktový manažer společnosti Rockwell Automation, Lindsay Raspanti. „Monitory je možné přizpůsobit nejrůznějším prostředím. Pokud navíc zkombinujete displeje s vysokým rozlišením s extrémně moderním vzhledem, vzniknou vám monitory, které zajistí přidanou hodnotu i těm nejvýkonnějším inteligentním strojům.“

Všechny monitory ASEM 6300M nabízí displej s vysokým rozlišením, na kterém jsou přehledné všechny zásadní výrobní informace i do těch nejmenších detailů. Na monitorech lze zobrazit až čtyři dlaždice s informacemi současně. To zajišťuje obsluze nejen zásadní přehled, jako jsou údaje o výkonu a instrukce k pracovním činnostem, ale také zde mohou sledovat videa ve vysokém rozlišení a kanály se signálem z kamer v reálném čase.

V kombinaci s průmyslovými počítači Allen-Bradley ASEM 6300B mohou průmyslové monitory ASEM 6300M pomoci výrobcům strojů dosáhnout zásadní úspory času. Tyto dva produkty je možné snadno propojit i integrovat a šetřit tak čas nezbytný ke konfiguraci monitorů pro správnou práci s počítači.

Monitory nabízí také standardizované výřezy pro ještě snadnější výměnu. Ať už se výrobce stroje rozhodne pro standardní nebo širokoúhlý monitor, bude mít možnost snadno upgradovat na nové verze monitoru bez nutnosti měnit konstrukční provedení stroje.

Průmyslové monitory ASEM 6300M vychází z odborných znalostí a technologií společnosti ASEM – předního poskytovatele digitálních technologií pro automatizaci, jehož akvizici společnost Rockwell Automation provedla v roce 2020.

O společnosti Rockwell Automation

Společnost Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK) je globální lídr v oblasti průmyslové automatizace a digitální transformace. Propojujeme představivost lidí s potenciálem technologií, abychom rozšířili lidské možnosti a podpořili tak produktivitu a udržitelnost světa. Společnost Rockwell Automation sídlí v Milwaukee v americkém státě Wisconsin a zaměstnává okolo 25 000 pracovníků, kteří řeší problémy a starají se o zákazníky ve více než 100 zemích světa. Další informace o tom, jak přivádíme koncept Connected Enterprise k životu napříč průmyslovými podniky, najdete na webu www.rockwellautomation.com.