Maverick AV Solutions přidává do portfolia inovativní video zařízení firmy Neat

PRAHA, 1. června 2022 – Divize Maverick AV Solutions společnosti Tech Data – A TD SYNNEX Company, uzavřela partnerskou smlouvu s norskou značkou Neat, na jejímž základě bude distribuovat inteligentní video řešení Neat v 18 evropských zemích. Maverick AV Solutions, přední distributor AV techniky, zařadí produkty Neat do svého portfolia „Smart Meetings“, které je zaměřeno na oblast hybridní spolupráce. 

Portfolio „Smart Meetings“ poskytuje řešení pro spolupráci přizpůsobená konkrétním potřebám každého zákazníka, která nyní doplní inovativní video zařízení společnosti Neat. Ta jsou navržena pro hybridní jednání ve všech druzích prostor a certifikována pro platformy Microsoft Teams a Zoom.

„Naše iniciativa Smart Meetings pomáhá zákazníkům nalézt technologie, které přesně vyhovují jejich specifickým požadavkům na zasedací prostory, a portfolio zařízení Neat do ní perfektně zapadá. Zařízení Neat Board, Neat Bar, Neat Bar Pro a Neat Frame jsou skvěle navržená, se snadnou instalací a použitelná pro Microsoft Teams a Zoom. Pomohou našim IT i AV partnerům rozšířit možnosti při navrhování řešení pro vzdálené schůzky,“ uvedl Simon Kitson, ředitel Smart Meetings divize Maverick AV Solutions. 

Na základě dohody bude Maverick AV Solutions distribuovat kompletní portfolio produktů Neat zákazníkům v Rakousku, Belgii, Chorvatsku, Česku, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Maďarsku, Irsku, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Slovinsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii.

O společnosti Neat

Neat navrhuje jednoduchá a elegantní průkopnická video zařízení, díky nimž se virtuální schůzky přibližují skutečnému osobnímu setkání. Zařízení Neat plynule přinášejí křišťálově čistý zvuk a video a disponují pokročilými funkcemi, které podporují poutavé a bezpečné hybridní pracovní a vzdělávací prostředí. Společnost Neat byla založena v norském Oslu týmem kreativních individualistů, kteří po desetiletí utvářeli inovace pro některé z nejuznávanějších světových značek v oblasti videokomunikace. Více informací na neat.no.

O divizi Maverick AV Solutions

Maverick AV Solutions je specializovaný audiovizuální distributor působící v 18 regionech po celé Evropě. Mezi jeho distribuční značky patří přední výrobci technologií smart meeting a smart signage včetně Microsoft, Logitech, Epson, Samsung, LG, Vision, Lenovo, HP, Barco, Ergotron a NEC. Více na tdmaverick.eu.

O společnosti Tech Data

Tech Data – A TD SYNNEX Company (NYSE: SNX) je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT. Jsme inovativní partner, který pomáhá více než 150 000 zákazníkům ve více než 100 zemích maximalizovat hodnotu investic do technologií, prokazovat obchodní výsledky a otevírat růstové příležitosti. 22 000 spolupracovníků TD SYNNEX se sídlem v Clearwateru na Floridě a ve Fremontu v Kalifornii se věnuje spojování podmanivých IT produktů, služeb a řešení od více než 1 500 nejlepších dodavatelů technologií ve své třídě. Naše portfolio edge-to-cloud je ukotveno v dynamicky rostoucích technologických segmentech, včetně cloudu, kybernetické bezpečnosti, big data/analytiky, IoT, mobility a všech souvisejících služeb. Společnost TD SYNNEX se zavázala sloužit zákazníkům a komunitám. Věříme, že můžeme mít pozitivní dopad na obyvatele a naši planetu, protože záměrně jednáme jako zodpovědný člen společnosti. Usilujeme o to, abychom byli rozmanitým a inkluzivním zaměstnavatelem s příležitostmi pro talenty napříč IT ekosystémem. Pro více informací navštivte www.TDSYNNEX.com nebo nás sledujte na Twitteru, LinkedIn, Facebooku a Instagramu.