Vyšel přehled akustických budek prodávaných na českém a slovenském trhu

Agentura Idealab připravila při příležitosti prvního vydání časopisu Facility Management Journal přehled akustických budek prodávaných na českém a slovenském trhu.

Pracujete v hlučné kanceláři. Střídáte různé pracovní módy. Chvíli potřebujete klid a soustředění na videocally, osobní jednání nebo jen soustředěnou práci. V další části dne je naopak třeba svolat schůzku v týmu několika lidí. Nové formáty práce přinesly nový fenomén. Akustické budky.

Na českém trhu kancelářských prostor se v posledních letech etabloval nový fenomén, a to jsou akustické budky. Jsou modulární, plně odhlučněné, pohodlné a poskytující soukromí pro videocally, jednání pro dvě, ale i více osob. 

Mají skleněné dveře, aby do nich proudilo světlo, jsou automaticky odvětrávané, s napájením pro notebooky, tablety a další elektroniku. Dají se poměrně snadno odvézt, a když se budete stěhovat do nových kanceláří, bude jejich další použití snadné. Na rozdíl od pevně zabudovaných skleněných příček. A v neposlední řadě jsou díky svému designu zajímavých prvkem v interiéru kanceláře: designéři jim věnují velkou pozornost, a tak akustické budky dnes na trhu najdete v nepřeberném množství barev, povrchových úprav a materiálů.

Náš ebook prezentuje kompletní přehled akustických budek, dostupných na českém a slovenském trhu: od zahraničních, které tady prodávají tuzemští dealeři až přes ryze české výrobce,” říká Radek Váňa, zakladatel agentury Idealab a vydavatel časopisu Facility Management Journal

Akustické budky v kancelářích stojí na první pohled docela dost peněz.

Cena za ty nejmenší startuje na 100 000 Kč. Na druhou stranu vyšší pořizovací náklady s sebou nesou i výhody. Kromě ergonomie, flexibility při stěhování a designu, který dnes v kancelářském prostředí hraje významnou roli, je zajímavým aspektem pro provozovatele a facility manažery i daňový aspekt. Tomu se v ebooku věnuje Jana Jáčová, zakladatelka a jednatelka společnostu UOL.

Do projektu se zapojily nejvýznamnější firmy z oboru: Framery, Ahrend, Silen, Bejot, Liko-S, Martela, Mikomax, Narbutas, Sedus a Vank. 

Ebook zdarma zde: https://bit.ly/3RsDoXI

Web Facility Management Journal: www.fmjournal.cz