Gerhard Sturm je novým viceprezidentem a generálním ředitelem společnosti Sony Ericsson pro střední Evropu
Praha/Düsseldorf – 5. ledna 2012 – Společnost Sony Ericsson představila Gerharda Sturma v pozici nového viceprezidenta a generálního ředitele pro střední Evropu. Gerhard Sturm působí ve společnosti od roku 2006. Na stávající post nastupuje z pozice generálního ředitele pro Španělsko a Portugalsko. (TZ)