Nová mediální ředitelka v agentuře ZenithOptimedia

Novou mediální ředitelkou pražské kanceláře mediální agentury ZenithOptimedia se stala Aleksandra Likl, která bude zodpovědná za nákup médií, vyjednávání pro klienty agentury a nadále bude mít rovněž na starosti vedení vybraných mezinárodních projektů. (TZ)

Aleksandra Likl pracuje pro ZenithOptimedia již 4 roky. Před nástupem do pražské pobočky byla zaměstnancem ZenithOptimedia v Lublani ve Slovinsku, kde působila 3 roky a měla na starosti strategické plánování a poradenství, vyjednávání a obchodní vztahy s médii. Před tím pracovala na mediálních pozicích v několika slovinských kreativních agenturách. V minulém roce se stala členem českého týmu agentury ZenithOptimedia, kde měla na starosti vedení největšího klienta agentury.

„Těším se na svou novou úlohu v agentuře. Mým cílem je nadále posilovat spolupráci s našimi mediálními partnery a úzce spolupracovat s jednotlivými týmy v agentuře ve prospěch našich klientů,“ říká Aleksandra Likl, nová mediální ředitelka agentury ZenithOptimedia.

„Aleksandra má řadu obchodních zkušeností z oblasti medií, strategického plánování a práce pro mezinárodní i lokální klienty. Jsem přesvědčen, že své znalosti plně zúročí ve své nové funkci. Tato změna přichází do agentury ve správný čas a já věřím, že díky ní budeme naším klientům ještě efektivněji pomáhat v rozvoji jejich obchodních aktivit v dnešní složité ekonomické situaci,“ říká Tomáš Lauko, generální ředitel ZenithOptimedia.