Tisková zpráva 26. února 2026 - Češi mají doma 12 milionů nepoužívaných mobilů, i když by je mohli smysluplně recyklovat, uvádí nezisková organizace Remobil. Ta se spolu s logistickou společností Zásilkovna snaží situaci změnit, a proto je tu už pátý ročník kampaně Recykluj mobil se Zásilkovnou. V rámci této iniciativy dopravce zdarma sváží staré telefony. Záštitu nad kampaní opět převzala herečka a moderátorka Simona Babčáková. Za každý odevzdaný telefon půjde deset korun neziskové organizaci Silou hlasu.
Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).