Prestigio představuje nový model MultiPad Tablet PC – PMP7074B3G

Praha 19.října 2011. Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce stylových IT produktů uvádí na trh  Multipad Tablet PC:  PMP7074B3G.

Prestigio MultiPad PMP7074B3G je třetím modelem 7.série a prvním Prestigio tabletem s funkcí 3G, která vám poskytne přístup k internetu odkudkoliv. Vedle mnoha dalších atraktivních funkcí podporuje telefonování. Je dodáván s integrovaným přijímačem GPS. (TZ)

Tento tablet představuje novou generaci mobilní zábavy – je tenký, lehký a zároveň výkonný. Má 7″ multi dotykový displej a procesor ARM Freescale 800MHz s 3D akcelerátorem, který zajišťuje rychlost a výkon.

Nový model nabízí ostrý obraz a skvělou herní grafiku. Je vybaven 2 kamerami : 2.0 MP v zadní části s LED bleskem a 0.3 MP na přední straně pro video hovory. MultiPad má 512 MB RAM a interní 4GB flash paměť. Ta může být rozšířena microSD kartami až na 32 GB.

Díky kompatibilitě s Adobe Flash, 3G, Wi-Fi a Bluetooth si můžete vychutnat prohlížení webových stránek v celé své kráse. Android prohlížeč umožňuje otevírání více záložek, nastavení soukromí a kontrolu historie.

Tento tablet pracuje na operačním systému Android 2.3 Gingerbread, který má mnoho skvělých funkcí a přístup k více než 200,000 aplikací Android Marketu. To vám dává svobodu přizpůsobit si Multipad tak, jak se vám líbí.

Prestigio MultiPad PMP7074B3G splní všechny vaše požadavky na mobilní zábavu. Je kompatibilní s audio, video a obrázkovými formáty. To vám umožní využívat všechna media kdykoliv a kdekoliv si budete přát.

Spolu s tabletem uživatel získá spoustu užitečného a předinstalovaného softwaru. Populární aplikace jako jsou YouTube, Facebook, Twitter, Mapy atd. Nesmí chybět samozřejmě také hry (Angry Birds, Raging Thunder, Solitaire, Chess). Navíc má MultiPad PMP7074B3G předinstalovaný Office Suite Pro, který je kompatibilní s Microsoft Office 2003/2007 a 2010.

Nový model je vybaven také unikátním Prestigio „launcher konceptem”, známým z jiných modelů 7.série. Použití Prestigio Multipadu je tak pohodlné a jednoduché. Pracovní plocha se skládá ze 4 částí. V horní polovině najdete různé ikony, seskupené do kategorií “LIFE”, “BUSINESS” a “ENTERTAINMENT”.

Jednoduchým kliknutím na ikonu se otevře okno s přímým přístupem ke všem aplikacím, které patří k dané oblasti. Pod ikonami se nachází Prestigio miniaplikace, která obsahuje informace o počasí v místě dle vašeho výběru, RSS novinky a hodiny s několika funkcemi jako např. budík, stopky atd.

O společnosti Prestigio

Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality  produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice.  Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, čtečky elektronických knih, tablety, příslušenství Apple atd.

    1. Pro více informací navštivte www.prestigio.cz , www.prestigio.com