Novinka v Počítačové škole Gopas: akreditované školicí kurzy k programu AutoCAD

Praha, 25. října 2011 – S novou nabídkou specializovaných kurzů na projekční a konstrukční software AutoCAD nyní přichází Počítačová škola Gopas. Ta se právě stala Autorizovaným školicím centrem společnosti Autodesk, světového lídra v  oblasti 3D návrhových, konstrukčních a animačních programů. (TZ)

„Z našich kurzů AutoCAD si vyberou jak ti, kteří se chtějí naučit základy práce v programu, tak zájemci o pokročilé techniky jako je třeba práce v 3D rozhraní,“ říká výkonný ředitel Počítačové školy Gopas Jan Dvořák. V nabídce Gopasu najdete kromě kurzů různých úrovní pokročilosti programu AutoCAD také kurzy práce s Autodesk Inventor 7, kde si osvojíte metodiku tohoto programu pro konstrukční modelování. Gopas se snaží formou svých kurzů maximálně vycházet vstříc potřebám klientů. „Naši lektoři umějí připravit požadovaný kurz pro každého na míru. Dokonce jsme schopni za klienty přijet s naší mobilní učebnou, pokud je to třeba,“ shrnuje hlavní výhody kurzů Autodesk v Počitačové škole Gopas ředitel Jan Dvořák. Kromě autorizovaných kurzů, kde na konci každého školení obdrží účastníci certifikát společnosti Autodesk, si mohou absolventi prověřit nabyté znalosti při certifikační zkoušce v testovacích centrech Počítačové školy Gopas v Praze nebo Brně.

Více informací ke kurzům najdete zde:

http://www.gopas.cz/Kurzy/Katalog-kurzu/Grafika-multimedia-a-design/Autodesk.aspx

O společnosti GOPAS, a. s.

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.