SAP přichází s evolučním inovováním a prodlužuje podporu systémů o pět let

Společnost SAP přichází s vylepšeným systémem inovací pro SAP Business Suite a představuje pravidelná softwarová vylepšení v oblastech, kde bude jejich přínos největší, jako jsou mobilita, in-memory computing a cloud computing. Zákazníci si tak budou moci určit rychlost inovací podle svých potřeb. Zároveň SAP prodlužuje podporu některých svých řešení o pět let. (TZ)

Tradiční rozsáhlé upgrady mohou mít dopad na celý podnik a mohou také omezit produktivitu. SAP proto přichází s řešením, které umožní provádět zásadní inovace způsobem, který nenaruší fungování systému a tedy i samotných společností. Základním kamenem tohoto konceptu evolučního inovování je postupné čtvrtletní zavádění jednotlivých či dílčích vylepšení a změn. To umožní, aby zákazníci měli v každém okamžiku plně schopný a stoprocentně výkonný systém a zároveň, aby obsahoval veškeré potřebné aktualizace a inovace.

Jako logický důsledek tohoto přístupu rozšíří SAP podporu SAP Business Suite 7, včetně SAP ERP 6.0, o pět let, od prosince 2015 do prosince 2020. To poskytuje zákazníkům SAP dlouhodobý výhled a eliminuje nutnost upgradů na několik let. Prodloužený termín podpory platí také pro technologickou platformu SAP NetWeaver a pro všechna současná rozšíření softwaru SAP Business Suite.

Další informace naleznete zde Industries and Solutions newsroom nebo v tomto videu SAP Business Suite Innovation Road Map.

O společnosti SAP

SAP, lídr trhu s aplikačním softwarem, pomáhá podnikům a organizacím všech oborů a velikostí lépe fungovat a dosahovat svých cílů. SAP umožňuje lidem a organizacím pracovat společně mnohem efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby byli neustále před konkurencí. Přitom nezáleží na tom, zda je SAP využíván ve skladě nebo podnikové prodejně, na mobilních zařízeních nebo klasických počítačích, na pracovišti zákaznické podpory nebo v kanceláři představenstva. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají již více než 109 000 zákazníků dosahovat vyšších zisků, zajistit si udržitelný růst a přizpůsobovat se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala přibližně 900 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

Portfolio SAP BusinessObjects mění způsob fungování organizací prostřednictvím propojení lidí, informací a podnikání. Díky otevřeným řešením, která pracují v heterogenních prostředích a v oblastech jako jsou „business intelligence“, řízení informací, řízení výkonnosti firem a kontrola, řízení rizik a dodržování standardů, umožňuje portfolio SAP BusinessObjects organizacím každodenně uskutečňovat jejich vytýčené strategie.
Více informací najdete na www.sap.com.