AdActive má opět Peníze

Praha, 14. 12. 2011 – Mediazastupitelství AdActive, s.r.o., má po šestiměsíční pauze zpět v portfoliu portál Peníze.cz. Ten významně posílí obchodní balíček společnosti a pomůže k udržení 5. příčky v žebříčku NetMonitor.

Peníze.cz spolu se sesterským Finmag.cz se 1. ledna vracejí do sítě Elity Network po půlroční spolupráci s Mladou Frontou. S návštěvností 400 000 RU tak posílí OBCHOD PACK, který se tímto rozšířením stane nejsilnějším finančním balíčkem na trhu.

OBCHOD PACK je jedním z osmi inzertních balíčků AdActive a nabízí media zaměřená na finance, obchod a zpravodajství.

Peníze.cz je internetový magazín s již jedenáctiletou úspěšnou existencí. Srozumitelnou formou poskytuje informace z oblasti osobních a rodinných financí. Patří do TOP5 webů se zaměřením na ekonomiku, finance a právo. Sesterský Finmag.cz je magazínem o ekonomii v souvislostech a nabízí kvalitní čtení všem, které zajímá svět financí.

„Během roku 2011, kdy jsme Peníze.cz převzali, jsme zdvojnásobili návštěvnost a vytvořili řadu nových služeb pro uživatele internetu i chytrých telefonů. Věřím, že AdActive dokáže tyto nové příležitosti aktivně nabídnout a inzerenti tak získají nové příležitosti na oslovení zajímavé cílové skupiny,“ říká Tomáš Prouza, vydavatel serverů Finmag a Peníze.cz.

„Získání významného internetového hráče do portfolia je pro nás vždy velkou příležitostí. Okamžik, kdy se k nám klient po nějaké době u konkurence vrací, je šťastný dvojnásob. Vypovídá hlavně o tom, že jsme webům skutečně schopni nabídnout kvalitní podmínky spolupráce,“ říká Jan Vobecký, jednatel AdActive.

O AdActive, s.r.o.

Mediální zastupitelství a agentura AdActive zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných zisků, ulehčuje práci partnerským agenturám. Mezi klíčové produkty společnosti AdActive patří reklamní síť Elity network (www.elity.net) sdružující elitní servery dle přísných výběrových kritérií. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny formou tematických nákupních balíčku AdActive Packs. AdActive je zapojena do služby VideoAd, umožňující prodej a spouštění video spotů v rámci internetových stránek sdružených do Elity network. Společnost AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Další informace: www.adactive.cz. Aktuální ceník inzerce je k dispozici zde.