Novinka na e-knižním nebi: dvojjazyčné e-knihy

V Praze 28.8.2012 – Internetové knihkupectví Kosmas.cz a nakladatelství Argo představují naprostou novinku na českém trhu: oblíbené bilingvní knihy speciálně upravené pro elektronické čtení. (TZ)

Nabídka bilingvních titulů ve formátu ePub a mobi

Nyní si zákazníci mohou v knihkupectví Kosmas.cz zakoupit první čtyři bilingvní česko-anglické knihy speciálně upravené pro elektronické čtení: Něco z Fulghuma I/ From Fulghum I, Něco z Fulghuma II/ From Fulghum II, Farma zvířat/ Animal Farm, Indiánské příběhy / American Indian Tales. Přechod mezi českou a anglickou verzí je řešen funkcí odskoku mezi češtinou a angličtinou. Každý odstavec v českém jazyce je propojen zpětným odkazem s odpovídajícím odstavcem v originální verzi.

„Bilingvní e-knihy jsou k dispozici ve formátu ePub a mobi, aby je bylo možné číst na všech rozšířených čtečkách e-knih,“ uvedla Hana Žáková z knihkupectví Kosmas.

Jak dvojjazyčné knihy fungují, si zákaznici mohou vyzkoušet v kapitole zdarma, která je ke stažení u každé e-knihy na kosmas.cz.

O firmě Kosmas

Kosmas s.r.o. patří k největším knižním velkoobchodům v České republice, provozuje vlastní maloobchodní síť a internetové knihkupectví Kosmas.cz. Od zahájení provozu v roce 1999 získal Kosmas.cz řadu ocenění, poslední je Shop roku 2010 v kategorii Knihy, hudba, software.