Tech Data nově nabízí značku SanDisk

Praha, 16. 10. 2012 – Tech Data Distribution získala do distribuce značku SanDisk. Produkty největšího výrobce paměťových karet a záznamových médií na bázi flash pamětí jsou už k dispozici – přední český ICT distributor je nabízí od pondělí 15. října. (TZ)

Díky největšímu skladu IT ve střední Evropě může Tech Data zajistit mimořádnou dostupnost všech produktů.

„Jsme rádi, že se nám v září podařilo podepsat distribuční kontakt se značkou SanDisk, jež patří k absolutní špičce v oblasti paměťových zařízení. SanDisk je dalším potvrzením, že do svého portfolia vybíráme kvalitní výrobce a věříme, že to ocení i naši zákazníci,“ říká Petr Pavlíček, obchodní a marketingový ředitel společnosti Tech Data Distribution.

SanDisk Corporation je největším výrobcem technologií pro ukládání dat na trhu. Byla založena v roce 1988 a v současnosti zaměstnává na celém světě přibližně 900 zaměstnanců. Jako jediný výrobce na světě vlastní práva pro výrobu a prodej všech formátů paměťových karet – CompactFlash (CF), SD, miniSD, SmartMedia, MultiMediaCard (MMC), Memory Stick PRO a další Memory Stick produkty, xD-Picture Card a USB flash paměti.

Produktovým manažerem Tech Data pro značku SanDisk je Tomáš Ryneš.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

 

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 125 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2012. Více informací najdete na: www.techdata.com.