WebSupport je nejrychleji rostoucí technologickou firmou

Dle včerejší zprávy Deloitte Fast50 je webhostingový poskytovatel a registrátor domén WebSupport nejrychleji rostoucí technologickou firmou na českém a slovenském trhu. Celkově jí patří 8. místo v rámci střední a východní Evropy. Za posledních 5 let se totiž společnosti podařilo vyrůst o neuvěřitelných 1003%! (TZ)

„Jsme velmi rádi za toto umístění. Pro nás je důkazem toho, že se dá skloubit příjemná firemní kultura, pohodová atmosféra se spokojenými klienty, kvalitou a neustálím zlepšováním. Co následně vede k takovým pěkným a hlavně reálným byznys výsledkům,“ komentuje Michal Truban, spoluzakladatel společnosti.

WebSupport obstál v konkurenci firem z celkem 8 zemí střední a východní Evropy. Nejvíce společností se v žebříčku umístilo ze sousedního Polska. Oborově se daří nejvíce v oblastech vývoje software, internetových technologií a telekomunikací. Z českých firem se nejvýše umístila společnost Internet Shop s.r.o. (Parfums.cz), která vyrostla o úctyhodných 824% a obsadila tak 12. místo.

Podle Trubana stojí za úspěchem především jedinečný proklientský přístup: „Snažíme se našim zákazníkům pomáhat i nad rámec jejich očekávání, překvapovat je a dodávat jim tu nejvyšší kvalitu. Aktuálně pracujeme na nové IT architektuře, která naše služby posune zase o několik úrovní výš.”

Ačkoliv už WebSupport vyrostl ze středoškolského nápadu do úspěšného podnikání, startupová atmosféra ve firmě stále je. Důkazem toho jsou nově vznikající samostatné projekty – nástroj InHiro.com pro najímání nových lidí, NiceReply.com pro získávání zpětné vazby a projekt ScaleDo.com pro podporu podnikání.

“Všichni vnímáme tento úspěch a jsme za něj velmi rádi. Je však důležité říci, že obrovské díky patří všem našim zákazníkům. Bez nich bychom nebyli tam, kde jsme,” uzavírá Michal Truban.