The Hosting – férový a svobodný webhosting

Minulý týden byla po několikaměsíčním vývoji uvedena na webhostingový trh novinka z dílny slovenského WebSupportu. The Hosting je spojením toho nejlepšího z dosavadních produktů firmy s jednou výraznou razantní změnou. (TZ)

“Ve WebSupportu věříme, že internet je úžasné místo pro podnikavé a kreativní lidi, kteří si zaslouží maximální podporu namísto překážek a omezení. Rozhodli jsme se proto změnit přístup k hostingu, jaký tu byl doposud,” uvádí zakladatel Michal Truban.

U The Hostingu si vyberete pouze velikost společného prostoru a je pouze na Vás, kolik domén, databází a e-mailových schránek ho bude využívat. Jediný parametr, který má smysl řešit, je pouze společný prostor pro všechna data. To je jediná reálná hodnota, za kterou se vyplatí zaplatit.

„Každý The Hosting má omezený maximální výkon a záleží jenom na tom, mezi kolik webů ho klient rozdělí. Pokud pro některý web potřebuje vyšší výkon, dopřeje mu samostatný The Hosting. Jestliže však má nenáročné webové a firemní prezentace, klidně jich může na jednom The Hostingu využívat hned několik,” dodává Truban.

Vybírat hosting pro nový projekt tak už nemá být proces plný parametrů, omezení a překážek. Stačí si vybrat pouze velikost prostoru. Nic víc. The Hosting je ten nejférovější a nejsvobodnější hosting na trhu.

“Spuštěním The Hostingu nám práce neskončila. Naopak. Chystáme vylepšenou administraci s detailnějším nastavením, představíme výkonnější verzi The Hostingu pro weby s velkou nárazovou návštěvností a po prázdninách uvedeme iPhone a Android aplikace pro správu webhostingů a virtuálních serverů. Koncem roku přijde asi největší změna, o které budeme brzy informovat,” komentuje s nadšením Michal Truban a dodává “Tohle bude produktově nejsilnější rok, jaký tu kdy byl!”