Za dobití předplacené karty se u Vodafonu soutěží o chytré telefony Huawei Ascend a nonstop volání

Vodafone má nyní pro zákazníky, kteří využívají předplacené karty, soutěž o 70 chytrých telefonů Huawei Ascend G510 a 700 balíčků služby Nonstop víkend. Zákazníci mohou soutěžit v období od 15. 2. do 23. 5. 2014 v 7 čtrnáctidenních soutěžních kolech. V každém kole mají šanci na výhru 10 telefonů a 100 balíčků Nonstop víkend. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, kteří si jednorázově dobijí minimálně 300 Kč na jakoukoliv předplacenou kartu. Zařazení do soutěže po splnění podmínky dobití je automatické. (TZ)

Výhercem telefonu Huawei Ascend G510 se stane soutěžící, který si dobije přesně v polovině všech provedených soutěžních dobití vždy za dané 14 denní kolo. Pokud si tedy během jednoho kola dobije například 500 zákazníků na své předplacené karty částku větší než 300 Kč, vyhrává ten, který si dobil jako dvě stě padesátý. Další výherci budou ti, kteří se umístí v pořadí na druhém až desátém místě následujícím po prvním výherci.

Výherci sta balíčků Nonstop víkend budou pak na jedenáctém až stém místě následujícím po prvním výherci. Zákazníci, kteří vyhrají telefon, budou vyrozuměni telefonicky, výherci balíčků SMS zprávou.

Výherní telefon Huawei Ascend G510 je jedním z oblíbených chytrých telefonů, který se chlubí operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean, 5 Mpx fotoaparátem, 4,5 palcovým displejem, nebo GPS. Balíček Nonstop víkend umožňuje neomezené volání o víkendu v síti Vodafonu, platí od páteční do nedělení půlnoci.

Více informací na www.vodafone.cz/dobijavyhraj