Tři nové tiskárny Mutoh

Na veletrhu FESPA Digital společnost Mutoh představí tři nové tiskárny. Jedná se o kompaktní 24“ roll- to-roll tiskárnu a dvě tiskárny LED UV, které směřují na speciální a průmyslové tiskové aplikace. Na stánku 550 v hale B1 Mnichovského výstavište nebudou chybět ani nedávno uvedené stroje řady Mutoh ValueJet 1638 X (TZ)

„Jsme velmi rádi, že na veletrhu FESPA Digital představíme naše rozšířené portfólio produktů. Nové modely tiskáren ValueJet umožní svým uživatelům vstoupit do světa velkoplošného tisku nebo prozkoumat schopnosti digitální technologie tisknout nové produkty s vysokou přidanou hodnotou a vytvářet tak nové zdroje příjmů,“ řekl ve svém projevu Arthur Vanhoutte, generální ředitel společnosti Mutoh Belgium.

Mutoh ValueJet 628
Nejmenší, jen 24″ (610 mm) široká roll-to-roll tiskárna z rodiny Mutoh, je určená pro ekonomicky nenáročný vstup do světa velkoplošného tisku. Stroj je vybaven nejnovější generací micro piezo tiskové hlavy s osmi kanály pro barvy CMYK a je vhodný pro interiérovou i exteriérovou grafiku. Výstupy lze uplatnit jako komerční grafiku, značení a výrobu samolepek.

Mutoh ValueJet 426UF

Tento model otevírá pro značku Mutoh nové horizonty. Je to totiž stolní LED UV tiskárna o rozměru A3+, umožňující potisknout širokou škálu pevných materiálů s tloušťkou do 7 cm. Pro technologii LED UV vytvrzování byly vyvinuty nové inkousty s označení Mutoh LED UV VOC-free. Maximální plocha vloženého média je 483x329x70 mm. Tiskárna je určena pro potisk customizovaných dárkových předmětů, prototypů obalů, štítky, nálepky, odznaky a speciální průmyslové výrobky.

Mutoh ValueJet 1626UH

Hybridní tiskárna s pracovní šířkou 64“ (165 cm) rovněž využívá technologii LED UV vytvrzování. Pro malé a střední firmy je to velmi pohodlné řešení pro potisk rolových i deskových materiálů. LED UV vytvrzování je vhodné i k potisku materiálů citlivých na teplo jako ABS, polycarbonát, polystyrén, polyethylén, akrylát či polypropylén. Tiskárna pracuje v systému míchání barev CMYK s možností bílé barvy a laku.

O společnosti: HSW Signall, s.r.o. je největším dodavatelem materiálů a technologií pro výrobu reklamy na českém trhu. Podrobnější informace naleznete na webové stránce: