Letní akce Onyx Advantage

U příležitosti uvedení nové aktualizace 11.1 softwarových ripů Onyx v HSW Signall připravili letní zvýhodněné ceny produktu Onyx Advantage, který slouží k aktualizaci Onyx produktů. (TZ)

Produkt Onyx Advantage (náhrady klasického upgrade produktu), je roční servisní smlouva, která uživatelům zajistí jednorázovou aktualizaci jejich produktu, a dále po dobu platnosti smlouvy získají další bezplatné aktualizace produktu. Zajímavá je i možnost bezplatné aktivovatace libovolné tiskárny. U produktu RipCenter je však omezený výběr tiskáren. V balíku je i bezplatná výměna poškozeného nebo nefunkčního hardwarového klíče a možnost zúčastnit se 3 internetových školeních v anglickém jazyce.

„Akce platí v termínu od 20. 6. do 31. 8. 2014,“ řekl Jan Havle, produktový manager společnosti HSW Signall pro tiskový a řezací software. „Současně byla po celou dobu platnosti akce znovu otevřena možnost aktualizovat staré Onyx produkty verze 6.x. Po ukončení akce bude definitivně ukončena jakákoli podpora těchto Onyx verzí.“

O společnosti: HSW Signall, s.r.o. je největším dodavatelem materiálů a technologií pro výrobu reklamy na českém trhu. Podrobnější informace naleznete na webové stránce: