ICSA Labs udělili společnosti ZyXEL ocenění za 15 let vynikajícího testování bezpečnosti dat

Společnost ZyXEL Communications získala ocenění EIST („15 Year Excellence in Information Security Testing“, za 15 let vynikajícího testování bezpečnosti dat) od společnosti ICSA Labs. Slavnostní předání cen se uskutečnilo 20. dubna během galavečera, který byl součástí konference RSA 2015. (TZ)

„Ocenění EIST od společnosti ICSA Labs je uznáním toho, jak intenzivně se ZyXEL věnuje procesu zlepšování kvality,“ řekl George Japak, výkonný ředitel ICSA Labs. „Pro testy a získání certifikace v oblasti zabezpečení informací, ale také pro její dlouhodobé udržení je třeba významný rozpočet, zdroje a disciplína. Účelem je vytvářet produkty s vyšší úrovní zabezpečení, které budou přínosem jak pro zákazníky, tak pro celý ‚bezpečnostní ekosystém‘.“

Ceny Excellence in Information Security Testing se udělují klientům, kteří své produkty nepřetržitě testují 10, 15 nebo 20 let a udržují si po tuto dobu certifikaci v oblasti zabezpečení informací od ICSA Labs. Klienti společnosti ICSA Labs těží z těsné spolupráce s analytiky, z možnosti využívat kritéria pro vývoj produktů, z přístupu k výzkumu a také z účasti v konsorciích. Cílem je ve všech případech přispívat ke vzniku lepších produktů ve prospěch zákazníků i bezpečnostního ekosystému.

„Uznání naší dlouholeté práce na poli zabezpečení sítí od přední instituce, jakou je ICSA Labs, nás naplňuje radostí a hrdostí,“ uvedl Martin Bratičák, Head of Channel ZyXEL CEE. „ZyXEL neúnavně a s velkým nasazením usiluje o větší bezpečnost sítí, která je základem společenské a obchodní úspěšnosti internetu.“

ZyXEL v současnosti nabízí obsáhlé portfolio produktů nové generace pro jednotnou správu hrozeb (UTM). Jde o řešení s velkou šířkou pásma určená malým a středním podnikům, která obsahují firewall a VPN s certifikací od ICSA. Tato nabídka zahrnuje produkty USG40/40W/60/60W pro malé kanceláře a pobočky, zařízení USG110/210/310 pro středně velké podniky a řady USG1100/1900, které jsou navrženy pro větší organizace. Produkty UTM nové generace od ZyXELu nabízejí podnikům v rámci jediného zařízení funkce jako firewall s gigabitovou rychlostí, hybridní VPN (IPSec/SSL), antivirová ochrana, filtrování obsahu, detekce a prevence průniků (IDP), antispam či technologie application intelligence. Řada UTM nové generace zahrnuje i revoluční portál pro správu, jenž soustřeďuje všechny zásady zabezpečení na jedno místo, a WLAN kontrolér, který nejen zlepšuje zabezpečení, ale také zjednodušuje a integruje správu sítě.

Řešení od společnosti ZyXEL přinášejí přidanou hodnotu také z těchto důvodů:

  • snížení celkových nákladů na vlastnictví díky spolehlivosti produktů,
  • flexibilita a škálovatelnost řešení,
  • účinné a integrované produkty,
  • bezplatné nástroje pro efektivnější správu sítě.

O společnosti ZyXEL Communications

Společnost ZyXEL Communications Corp., založená v roce 1989, je přední světová společnost v oboru síťových technologií, která nabízí inovativní a spolehlivá internetová řešení. Jako jeden z prvních výrobců modemů prošel ZyXEL řadou transformací v rychle se vyvíjejícím odvětví sítí. V současnosti je ZyXEL jednou z mála společností na světě, které dokáží nabídnout kompletní síťová řešení telekomunikačním operátorům, malým až středním podnikům i uživatelům v digitální domácnosti, a to v široké škále implementačních scénářů. K řešením pro telekomunikační společnosti patří zařízení pro ústředny (COE), zařízení v objektu zákazníka (CPE), síťová zařízení pro drátový i bezdrátový přístup či páteřní switche. Řešení pro malé a střední podniky i pro velké společnosti zahrnují unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN a IP telefonii. K řešením pro digitální domácnost patří zařízení pro připojení k síti a multimediální řešení.