Digitální flipchart Smart Kapp exkluzivně u Tech Data

Praha, 5. 8. 2015 – Oblíbený český IT distributor, Tech Data Distribution, zařadil do své nabídky jedinečnou náhradu osvědčeného papírového flipchartu. Jeho zákazníci v České republice a na Slovensku tak mají jako jediní v obou zemích k dispozici interaktivní tabuli Smart Kapp, která spolupracuje s chytrými telefony a tablety se systém Android a iOS. (TZ)

Myšlenky z porad, prezentací, workshopů včetně jednoduchých náčrtků nebo schémat se prostřednictvím zařízení propojeného přes Bluetooth okamžitě přenášejí do mobilních zařízení účastníků vybavených aplikací Smart Kapp Basic, která je k dispozici zdarma. Prostřednictvím této aplikace lze odeslat ostatním účastníkům e-mailem odkaz, který po otevření v internetovém prohlížeči umožňuje v reálném čase vzdáleně sledovat poznámky na flipchartu a ukládat si je podle potřeby ve formátech JPEG nebo PDF.

„Jsem velice rád, že Tech Data jako jediná může nabídnout toto inovativní a skvěle funkční řešení. Druhou skvělou zprávou je, že zboží dodáváme z našeho centrálního skladu, což zaručuje neomezenou dostupnost a spolehlivé dodávky do druhého dne ke všem našim partnerům,“ říká Vít Vojtěšek, Tech Data Mobile Director.

Zákazníci Tech Data si mohou řešení Smart Kapp, které je dostupné ve dvou variantách, a to ve formátu na výšku s úhlopříčkou 42“, nebo na šířku s úhlopříčkou 84“, již nyní zakoupit.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 115 000 prodejců ve více než 100 zemích světa efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 111. místě a dosáhla tržeb ve výši 27,7 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2015. Více informací najdete na: www.techdata.com nebo na sociálních sítích Facebook a Twitter.