Dobrý Web představuje nová školení v oblasti bezpečnosti a ochrany soukromí

Dobrý Web má nově v nabídce dvě školení na téma bezpečnosti a ochrany soukromí v online prostředí. První z nich s názvem Ochrana osobních údajů v online od 2018 povede Zdeněk Kučera a uskuteční se 19. Října 2017. Druhé, Bezpečnost a ochrana soukromí v online prostředí, bude školit Daniel Dočekal a vypsáno je na 21. listopadu 2017.

2017-09-26 11_13_35-Pomůžeme vám k úspěchu v online světě - Dobrý web

Zdeněk Kučera: Ochrana osobních údajů v online od 2018

Školení je doporučeno zejména pro marketingové specialisty, manažery, compliance specialisty, provozovatele e-shopů a další. Nejsou potřeba žádné předchozí znalosti. Zdeněk Kučera se zaměří na GDPR a související témata právní ochrany osobních údajů. Účastníci se dozvědí, jak v novém právním prostředí pracovat, na co si dát pozor, co hrozí v případě porušení předpisů a jak si ulehčit práci. Nejsou potřeba žádné předchozí odborné znalosti.

“Rok 2018 je přelomem v právní úpravě ochrany osobních údajů. Využíváte je při své práci a nevíte, co vás čeká? Naučte se, jak v novém právním prostředí pracovat s e-maily, cookies nebo dělat správně on-line marketing,” říká lektor Zdeněk Kučera.

Daniel Dočekal: Bezpečnost a ochrana soukromí v online prostředí

Kurz je určen jednotlivce i zaměstnance, kterým záleží na tom, jak se správně chovat na Internetu, jak snížit rizika, pečovat o vlastní digitální stopu, ale také jak s tímto vším pomoci kolegům či rodinným příslušníkům. Celodenní školení provede účastníky riziky na Internetu, mobilním Internetu i sociálních sítích a předvede, jak je možné a nutné tato rizika řešit. Vysvětlí, jak se na Internetu chovat bezpečněji a odpovědněji, na co si dávat pozor ať už řešíte tuto problematiku jako dospělý člověk či pro vlastní děti. Vše včetně praktických příkladů a řešení týkající se počítačů, mobilních telefonů, notebooků, tabletu či nositelné elektroniky. Účastníci získají i potřebné znalosti k tomu, aby lépe věděli jak se bezpečnější chovat ve firemním prostředí.

Internet je veřejný prostor, den co den jsme vystaveni množství rizik. Nikdy sice není možné dosáhnout absolutní bezpečnosti a ochrany soukromí, ale je hodně věcí, které je možné zlepšit,” upozorňuje školitel Daniel Dočekal.

O Dobrém webu s.r.o.

Digitální agentura Dobrý web doručuje svým zákazníkům skvělý prožitek na webu a zároveň efektivně cílené kampaně. Tým agentury je složen z předních odborníků na UX a digitální reklamu.

Dobrý web mimo jiné pořádá desítky školení pro veřejnost ročně, stojí za projektem semestrálního studia digitálního marketingu DigiAka a pořádá prestižní soutěž digitálních projektů WebTop100 spojenou s každoroční konferencí.

Více informací naleznete na www.dobryweb.cz