Nová sluchátka Beoplay H4: Bezchybná rovnováha mezi minimalistickým designem a úžasným zvukem

Společnost Bang & Olufsen dnes představila nová bezdrátová sluchátka Beoplay H4. Inovovaný model přináší moderní design, nové pokročilé funkce, jako je například Voice Assistant, a samozřejmostí je také bohatý zvukový projev charakteristický pro produkty Bang & Olufsen. Použité prémiové materiály a jejich zpracování zajišťují pohodlné nošení a robustnost. S výdrží baterie až 19 hodin na jedno nabití se není třeba obávat, že by sluchátka přestala hrát v tom nejlepším. 

Beoplay H4 se mohou pochlubit řadou vylepšení, které si vyžádali sami zákazníci Bang & Olufsen:

  • Voice Assistant – funkce, které zjednoduší každodenní život. Hlasové ovládání lze použít například pro přepnutí na další skladbu, zjištění lokálních zpráv nebo informací o počasí. 
  • Inovovaný design, prémiové materiály a méně exponovaný textilní kabel.
  • Mikrofon navíc, který je umístěn v optimální vzdálenosti a úhlu pro co nejlepší kvalitu hlasového přenosu. 
  • aptX™ Low Latency technologie pro lepší synchronizaci zvuku během přehrávání videí.
  • Inovované ovládání na pravé mušli, na které se nyní nachází dedikované tlačítko pro funkci Voice Assistant a posuvné tlačítko pro zapnutí/vypnutí sluchátek.
  • Rafinovaný hliníkový kruh na každé mušli, který zvýrazňuje použité prémiové materiály.

Jemná jehněčí kůže zajišťující ultimátní pohodlí

Náušníky a můstek sluchátek jsou potaženy jemnou jehněčí kůží. Paměťová pěna náušníkům zajišťuje dokonalé obejmutí ušního boltce pro co největší pohodlí a zároveň vytváří pasivní izolaci před okolním hlukem. Disky na mušlích jsou vyrobeny z hliníku, který je lisován, leštěn a eloxován. Logo společnosti Bang & Olufsen je pak na tyto disky vygravírováno laserem v odpovídajícím barevném odstínu. Kabel spojující obě mušle je chráněn pletenou textilií a je částečně k vidění mezi posuvníky a můstkem sluchátek, aby podpořil jedinečný designový celek. Posuvníky mušlí jsou vyrobeny z kartáčované nerezové oceli s PVD povlakem, což umocňuje elegantnost a robustnost sluchátek.  

Jednoduché ovládání

Sluchátka Beoplay H4 přináší jednoduché a intuitivní ovládací prvky v podobě tří tlačítek. Jednoduché stisknutí prostředního tlačítka přijímá či ukončuje hovor a spouští/pozastavuje přehrávání hudby. Horní a spodní tlačítko slouží pro ovládání hlasitosti sluchátek a pro přepínání skladeb. Společným stisknutím těchto tlačítek pak lze spárovat sluchátka se zařízení skrze Bluetooth.

Cena a dostupnost

Nová sluchátka Beoplay H4 budou dostupná ve dvou barevných provedeních (LimeStone a MatteBlack) za cenu 7 800 Kč. Dostupná budou v prodejnách Bang & Olufsen a u vybraných prodejců a na stránkách www.bang-olufsen.dk od dnešního dne. 

Více informací lze také nalézt pod @bangolufsen na sociálních sítích Instagram, Facebook, Twitter a YouTube.

O SPOLEČNOSTI BANG AND OLUFSEN

Bang & Olufsen je celosvětovou luxusní lifestylovou značkou, která byla založena v roce 1925 v dánském městě Struer. Za vznikem společnosti stojí Peter Bang a Sven Olufsen, jejichž oddanost a vize zůstávají základem společnosti. Bohaté dědictví postavené na neúprosném odhodlání vytvářet produkty, které posouvají hranice audio techniky, staví společnost do popředí v oblasti audio inovací. Dnes je každý výrobek nesoucí značku Bang & Olufsen charakteristický jedinečnou kombinací krásného zvuku, nadčasového designu a bezkonkurenčního řemeslného zpracování. Inovativní a progresivní produkty společnosti Bang & Olufsen jsou celosvětově prodávány jak online, tak také v mnoha kamenných prodejnách. Společnost zaměstnává přes 1000 osob a působí na více než 70 trzích. Akcie společnosti Bang & Olufsen jsou uvedeny na NAS DAQ Copenhagen A/S.