Zkuste nové aplikace pro hodinky HUAWEI. Pohlídají sportovní výsledky i zdraví

Počet aplikací třetích stran pro chytré hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro utěšeně roste. Nově si mohou uživatelé nainstalovat hned několik hudebních, sportovních i ryze praktických aplikací. K dispozici jsou také jednoduché logické hry. 

Fotbaloví fanoušci uvítají aplikaci FotMob, která monitoruje týmy a jednotlivá fotbalová utkání po celém světě (včetně např. Bundesligy, Evropské ligy UEFA, Premier League, naší 1. české fotbalové ligy a další). Přímo na hodinky dostanete upozornění na aktuální zápasy, jejich výsledky i podrobný popis utkání včetně karet, střídání, střelců gólů atd.

Fit je aplikace, kterou ocení každý, kdo potřebuje například zhubnout, udržet se ve formě nebo se připravit na vytrvalostní běh. Služba, která je částečně zpoplatněná, nabízí jednotlivé tréninky pro nejrůznější účely. Část lze vyzkoušet zdarma. Hodinky jednak zaznamenávají průběh cvičení a haptickou odezvou i zvukem dávají přirozeně vědět o chystané změně. Podobnou aplikaci nabízí také česká společnost Fitify, která je pro WATCH GT 2 Pro k dispozici již delší dobu.

Dalším vylepšením hodinek je služba eSound. Ta, podobně jako třeba Spotify, nabízí zcela zdarma ke streamovanému i offline poslechu hudbu všech žánrů. Najdete zde veškeré aktuální novinky, které si můžete do mobilu i stáhnout pro případ, že se právě pohybujete mimo dosah internetu. Chytré hodinky HUAWEI pak umožňují pohodlné ovládání aplikace bez nutnosti neustále vyndávat mobil z kapsy.

Aplikace MyTuner, jak už název napovídá, nabízí k poslechu tisíce internetových stanic z celého světa a samozřejmě i z Česka. Přímo na hodinkách si posluchač může vybrat svůj oblíbený podcast nebo stanici, regulovat hlasitost a ukládat oblíbené položky.

TickTick je jednoduchá aplikace typu „to do“ pro každého, kdo nerad zapomíná. Na úkoly, které si na mobilu uložíte, vás ve vybraný den a hodinu hodinky upozorní. Zároveň si na nich můžete kdykoliv stav úkolníčku zkontrolovat. 

Chytré hodinky HUAWEI WATCH GT 2 Pro kromě nativních programů nabízí k dnešnímu dni na dvě desítky dalších aplikací třetích stran. Rozšířit je můžete i o nejrůznější komunikační platformy, přidat lze také kvízové a matematické hry Math Train a Numpuz i další užitečné funkce. 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.