Porota WebTop100 uznala chybu a webu RD Rýmařov udělila dodatečně 2. místo

21. listopadu 2013, Pardubice – Společnost eBRÁNA se svým klientem RD Rýmařov reklamovali výsledky oborové soutěže WebTop100. Pořadatelé chybu uznali a doplnili chybějící body za grafický design, což vyneslo webu www.rdrymarov.cz 2. místo v kategorii Průmysl a energetika. (TZ)

„Webu bylo omylem připsáno nulové bodové ohodnocení. Existuje tak pravděpodobnost, že by web www.rdrymarov.cz v případě kompletního ohodnocení získal v rámci žebříčku Průmysl a energetika 2. místo. Zpětné dohodnocení již bohužel není metodicky možné, proto jsme se rozhodli dodatečně ocenit web společnosti RD Rýmařov,“ vysvětluje pochybení a nápravu Roman Tošnar, manažer projektu WebTop100.

Zdařilá webová prezentace rýmařovských domů www.rdrymarov.cz nakonec tedy vybojovala sdílené 2. místo v kategorii Průmysl a energetika, kde se umístila hned za webem společnosti ČEZ. Společnost eBRÁNA nakonec tuto kategorii v podstatě ovládla, protože brala i 3. místo za web www.linaset.cz.

Výsledky na webu soutěže WebTop100 jsou již aktualizovány:

http://www.webtop100.cz/soutez/vysledky

 

WebTop100 je česká prestižní soutěž, ve které odborná porota oceňuje webová řešení. Vedle firemního webu roku v řadě oborových kategoriích se uděluje ocenění také za digitální kampaň roku, microsite, mobilní řešení, social media marketing roku atd.

 

eBRÁNA, s.r.o., je v současnosti jednou z největších českých firem, které nabízejí webová řešení. Za dobu svého fungování spustila již více než 2 500 webových projektů a její tvorba je pravidelně oceňována v celorepublikových soutěžích WebTOP100 a Firemní web roku. eBRÁNA se zabývá také službami v oblastech internetového marketingu, e-learningových řešení a kreativní grafiky a DTP.