Ness rozšiřuje nabídku firmám v oblasti outsourcingu infrastruktury SAP

Praha – 22. května 2014 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, oznámil vytvoření odborného týmu Center of Excellence SAP Outsourcing. Cílem tohoto unikátního centra, které tvoří zkušený tým specialistů IT zaměřených na různé obory podnikání, je nabídnout firmám v ČR i v evropském regionu ucelenou nabídku systémů SAP s možností efektivního a dlouhodobého rozvíjení a provozování podle jejich potřeb, a to prostřednictvím nových modelů licencování této služby. (TZ)

„Podle průzkumu InFact téměř čtvrtina českých firem v současné době zvažuje přechod na outsourcing IT. Cílem je zpravidla snaha o snížení nákladů a změny jejich struktury. Center of Excellence SAP Outsourcing představuje způsob, jakým lze vytvořit a rozvíjet infrastrukturu SAP, která by vycházela vstříc požadavkům na zvyšování výkonu a snižování nákladů,“ vysvětluje Hana Součková, ředitelka marketingu Ness Technologies Europe. „Outsourcing, který je dlouhodobou doménou Ness, firmám umožní nejen snížit náklady a změnit jejich strukturu, ale hlavně věnovat více sil i financí inovacím, rozvoji nových produktů a služeb, a tím i zvyšování vlastní konkurenceschopnosti,“ dodává Součková.

Ness je tradičním partnerem společnosti SAP na českém i evropském trhu s více než dvacetiletou zkušeností s technologiemi SAP a pravidelně uvádí na trh celou řadu řešení této společnosti. Jako první například implementoval SAP ISU, řešení pro veřejné služby. Center of Excellence SAP Outsourcing disponuje velmi zkušeným týmem expertů a kombinuje odbornou znalost systémů SAP a dlouhodobé zkušenosti z různých typů a modelů outsourcingu. Předností je rovněž v Nessu vyvinutá a aplikovaná metodika, s jejíž pomocí specialisté společnosti dokážou efektivně provázat jednotlivé technologie a platformy. Ve výsledném řešení pak zákazník těží to nejlepší ze všech prvků.

Průzkum InFact potvrdil trend přechodu na outsourcing a ukázal potenciál růstu v několika oblastech. Více než 34 % společností, které už část služeb outsourcují, zvažuje využít tento model i u dalších služeb, jako je například business proces outsourcing. Více informací k tomuto výzkumu naleznete na webu www.in-fact.cz.

O Ness Technologies

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků – softwarové inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na www.ness.com/cz/