Nová značka audio techniky Audictus vstupuje na český trh a představuje bezdrátová sluchátka Winner

27. 11. 2018 – Bezdrátová sluchátka Audictus Winner byla vyladěna hudebními odborníky tak, aby poskytovala ten nejčistší zvuk a nejširší rozsah tónů a současně nabízela zajímavý produkt za atraktivní cenu. Budeš slyšet víc, než u obyčejných sluchátek.
Stoupej až na vrchol hudebního zážitku

Bezdrátová sluchátka Audictus Winner díky bezdrátovému připojení Bluetooth 4.2 a kvalitním dynamickým měničům s průměrem 40 mm umožňují přehrávat celý rozsah tónů s extrémní důkladností a přenášet mimořádně čistý a kvalitní zvuk bez nutnosti použití propojovacího kabelu. Měkké polstrování náušníků z paměťové pěny navíc účinně tlumí vnější rušivý hluk.

Plná svoboda
Bez ohledu na to, zda trénuješ v posilovně, nebo posloucháš hudbu v parku, sluchátka Audictus Winner poskytují bezdrátovou volnost až 10 hodin na jedno nabití baterie. Vybila se ti baterie, nebo preferuješ kabelové připojení? To není žádný problém! Sluchátka Winner s funkci 2v1 je možné používat přes Bluetooth připojení, nebo je připojit pomocí přibaleného kabelu typu jack. Díky kabelovému připojení lze tato sluchátka používat i se zařízením, které neumožňuje bezdrátové připojení Bluetooth.

Pohodlné v každých podmínkách
Sluchátka Winner nabízejí celou řadu vlastností, které tě budou hýčkat během každodenního používání. Sluchátka jsou vybavena mimořádně měkkým polstrováním náušníků a hlavového mostu z paměťové pěny, což je zárukou pohodlí i během několikahodinového používání.

Odolná konstrukce
Sluchátka Winner se vyznačují odolnou konstrukcí, kterou zpevňuje kovové jádro hlavového mostu. Odnímatelný kabel je další praktickou vlastností, protože nejen šetří baterii, ale v případě poškození si ho jednoduše můžeš vyměnit za jiný. Navíc v balení nalezneš praktický cestovní textilní obal, který chrání sluchátka před poškozením.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Winner jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 791 Kč včetně DPH.

Specifikace:
Komunikace: bezdrátová BT 4.2 + drátová
Audio systém: stereo
Velikost měničů: 40 mm
Citlivost sluchátek: 105 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Mikrofon: Ano (integrovaný na kabelu)
Konektor: 1 × 3,5 mm jack
Délka kabelu: 120 cm
Hmotnost: 218 g
Ovládání hlasitosti: Ano (na mušli)

Více na: http://audictus.com/en/

Vítej ve světě značky Audictus, ve světě plném zvuků a hudby. Ukaž svoje nadšení pro hudbu, svoji závislost, která tě posunuje vpřed. Ve světě značky Audictus jsi to ty, kdo nám stanovuje cíle. Nadšení je čas, odhodlání, vytrvalost a autentičnost. Nadšení nikdy nebude nuda, stejně jako se nikdy nudou nestane hudba. Produkty Audictus jsou vyrobeny s nadšením a se závislostí na hudbě. Hudba je pro nás vášní, zvuk je naším světem. Zvol si to nejlepší. Kvalitní vybavení, které ti poskytne možnost, jak být kreativní a poslouchat současně oblíbenou hudbu.  Vybavení, které ti pomůže nastavit mysl a přinášet nové, originální myšlenky, vybavení, které tě bude motivovat překonávat překážky, které se před tebou mohou objevit.