Nová sluchátka Audictus Explorer Type-C

5. 3. 2020 – Audictus Explorer Type-C jsou sluchátka, která umožnují využít možnosti rozhraní USB Type-C pro přenos audio signálu. Prémiové kovové provedení a opletený kabel dokreslují moderní design sluchátek. Kvalitní zvuk zprostředkovávají 9mm měniče. Citlivost sluchátek je 102 dB při frekvenčním rozsahu 20 – 20 000 Hz. Impedance 16 Ohm. Délka opleteného kabelu s konektorem USB-C je 120 cm. Na kabelu je ovládání hlasitosti a mikrofon. K dostání je i verze Audictus Explorer 2.0 v kovově šedém i bílém provedení s klasickým 3,5mm konektorem mini-jack.

Sluchátka Audictus Explorer Type-C vám otevírají dveře k bezpočtu nových možností. Objevujte nová místa a zůstaňte ve spojení s vašimi blízkými. Propojte vášeň a poslech skvělé hudby, která vám dodá energii a sílu pokračovat v objevování radostí světa. Nedovolte nikomu, aby vám zabránil získávat nové zážitky. Pečujte o své sny a rozšiřujte horizonty.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Explorer Type-C jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 594 Kč včetně DPH.

Verze Audictus Explorer 2.0 s konektorem Mini Jack 3,5 mm je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 369 Kč včetně DPH.

Specifikace:
Průměr a typ měničů: Neodymové 9 mm 

Impedance sluchátek: 16 Ohm

Citlivost sluchátek: 102 dB +/-3 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz

Hmotnost: 14 g

Materiál: ABS/PU kůže

Konektory: USB Type-C

Vzdálené ovládání: Na kabelu

 

Více na: http://audictus.com/en/

Vítej ve světě značky Audictus, ve světě plném zvuků a hudby. Ukaž svoje nadšení pro hudbu, svoji závislost, která tě posunuje vpřed. Ve světě značky Audictus jsi to ty, kdo nám stanovuje cíle. Nadšení je čas, odhodlání, vytrvalost a autentičnost. Nadšení nikdy nebude nuda, stejně jako se nikdy nudou nestane hudba. Produkty Audictus jsou vyrobeny s nadšením a se závislostí na hudbě. Hudba je pro nás vášní, zvuk je naším světem. Zvol si to nejlepší. Kvalitní vybavení, které ti poskytne možnost, jak být kreativní a poslouchat současně oblíbenou hudbu.  Vybavení, které ti pomůže nastavit mysl a přinášet nové, originální myšlenky, vybavení, které tě bude motivovat překonávat překážky, které se před tebou mohou objevit. 

© 2020 AUDICTUS | HEAR YOUR ADDICTION