Staň se lídrem! Nezastavuj se, inspiruj a motivuj další

Nová bezdrátová sluchátka Audictus Leader

19. 2. 2020 – Audictus Leader jsou bezdrátová sluchátka se skládací konstrukcí určená pro všechny, kdo mají ambice stát se opravdovým leaderem.  Nová sluchátka jsou postavena na neodymových měničích o průměru 50 mm s impedancí 32 Ohmů. Citlivost sluchátek dosahuje hodnot 110 dB. Audictus Leader umožňují připojení pomocí kabelů s koncovkami Mini Jack 3,5mm nebo Jack 6,3 mm. Sluchátka je možné používat také bezdrátově, díky Bluetooth připojení, a to do vzdálenosti až 10 metrů a po dobu až 20 hodin. Kompaktní design se skládací mechanikou, bohaté polstrování náušníků i hlavového mostu ve spojení s ergonomickým designem umožňují pohodlné nošení po dlouhou dobu. Sluchátka se snadno párují i s mobilními telefony Android i iOS. Jsou navíc vybavena ovládáním i vestavěným mikrofonem. Sluchátka se pro bezdrátový provoz nabíjejí pomocí konektoru microUSB.

Sluchátka Audictus Leader jsou určena všem, kdo mají vysoké ambice a chtějí se stát opravdovými lídry. Staň se i ty lídrem! Nezastavuj se, inspiruj a motivuj další.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Leader jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 1 980 Kč včetně DPH.

Specifikace:

Průměr a typ měničů: Neodymové 50 mm 

Impedance sluchátek: 32 Ohm

Citlivost sluchátek: 110 dB +/-3 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 22 000 Hz

Napájecí konektor: microUSB

Hmotnost: 240 g

Materiál: ABS/PU kůže

Konektory: Stereo Mini Jack 3,5 mm / Jack 6,3 mm

Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.2

Kodek: aptX-LL

Dosah: 10 m

Doba provozu: 20 hodin

Vzdálené ovládání: Na sluchátkách

Skládací mechanika: Ano

Mikrofon: S redukcí šumu cVc, druhý mikrofon na kabelu

Více na: http://audictus.com/en/

Vítej ve světě značky Audictus, ve světě plném zvuků a hudby. Ukaž svoje nadšení pro hudbu, svoji závislost, která tě posunuje vpřed. Ve světě značky Audictus jsi to ty, kdo nám stanovuje cíle. Nadšení je čas, odhodlání, vytrvalost a autentičnost. Nadšení nikdy nebude nuda, stejně jako se nikdy nudou nestane hudba. Produkty Audictus jsou vyrobeny s nadšením a se závislostí na hudbě. Hudba je pro nás vášní, zvuk je naším světem. Zvol si to nejlepší. Kvalitní vybavení, které ti poskytne možnost, jak být kreativní a poslouchat současně oblíbenou hudbu.  Vybavení, které ti pomůže nastavit mysl a přinášet nové, originální myšlenky, vybavení, které tě bude motivovat překonávat překážky, které se před tebou mohou objevit.