Nová sluchátka Audictus Adrenaline 2.0

29. 5. 2019 – Bezdrátová sluchátka Audictus Adrenaline 2.0 byla vyrobena proto, aby ti pomáhala navodit pocit pozitivní energie. Vysoká kvalita zvuku a bezproblémové přehrávání ve spojení s oblíbenou hudbou tě přivede k dalším vítězstvím. Sluchátka Audictus Adrenaline 2.0 mají sportovní ambice, jsou voděodolná s certifikací na úrovni IPX4, mají kovové tělo a reproduktory s průměrem 9 mm. Dosah sluchátek od spárovaného zařízení je až 10 metrů. Kapacita baterie je dostačující až pro 5 hodin přehrávání a až 250 hodin v režimu standby. Sluchátka jsou díky funkci Multiport pairing schopná přijímat signál z více zařízení současně. Pohodlné a jisté nošení zaručují měnitelné špunty z paměťové pěny a silikonové vzpěry, které přidržují sluchátka v uchu a zabraňují jejich vypadnutí během sportovních aktivit.

Plně se oddej adrenalinu! Naslouchej mu a posunuj své výkony v tempu oblíbené hudby.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Adrenaline 2.0 jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 1 189 Kč včetně DPH.

Specifikace
Kovové tělo Aluminium/ABS

Voděodolnost IPX4
Komunikace: Bezdrátová BT 4.1 + EDR
Velikost měničů: 9 mm neodymové

Multipoint pairing
Citlivost sluchátek: 98 dB +/-5 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Impedance sluchátek: 16 Ohm
Mikrofon: Ano

Citlivost mikrofonu: – 45 dB

Napájecí konektor: microUSB
Dosah: 10 m
Hmotnost: 17 g
Provozní doba: 5 hodin (v režimu standby: 250 hodin)

Doba nabíjení: 2 hodiny


Více na: http://audictus.com/en/

Vítej ve světě značky Audictus, ve světě plném zvuků a hudby. Ukaž svoje nadšení pro hudbu, svoji závislost, která tě posunuje vpřed. Ve světě značky Audictus jsi to ty, kdo nám stanovuje cíle. Nadšení je čas, odhodlání, vytrvalost a autentičnost. Nadšení nikdy nebude nuda, stejně jako se nikdy nudou nestane hudba. Produkty Audictus jsou vyrobeny s nadšením a se závislostí na hudbě. Hudba je pro nás vášní, zvuk je naším světem. Zvol si to nejlepší. Kvalitní vybavení, které ti poskytne možnost, jak být kreativní a poslouchat současně oblíbenou hudbu.  Vybavení, které ti pomůže nastavit mysl a přinášet nové, originální myšlenky, vybavení, které tě bude motivovat překonávat překážky, které se před tebou mohou objevit.

© 2018 AUDICTUS | HEAR YOUR ADDICTION