Život je cesta. Dopřejte mu skvělou hudbu. Nová sluchátka Audictus Voyager

29. 1. 2020 – Audictus Voyager jsou sluchátka se skládací konstrukcí. Základ tvoří neodymové měniče o průměru 50 mm s impedancí 32 Ohmů. Citlivost sluchátek dosahuje hodnot 105 dB. Připojení je možné pomocí kabelu s koncovkou Stereo Mini Jack 3,5 mm nebo kabelem s koncovkou Jack 6,3 mm. Kabely jsou plně odnímatelné. Sluchátka mají pro jednotlivé koncovky vlastní vstupy. Bezchybná reprodukce hudby i mluveného slova je pro větší zážitek z poslechu podpořena zesílením basového spektra. Bohaté polstrování včetně hlavového mostu a ergonomický design zaručují pohodlné nošení. Skládací konstrukce pak usnadňuje transport a manipulaci.

Pro někoho je cestování koníčkem, pro druhého vášní. Někdo v cestování nachází odpočinek, druhý příležitost k objevování. Bez ohledu na to, co si vyberete, bude to jen vaše cesta, pečlivě ji sledujte, ohýbejte ji podle svých potřeb a nikdy nepřestávejte jít kupředu. Neustále hledejte nové okamžiky, nové pocity a objevy. Poslouchejte hudbu a jděte. Život je cesta. Dopřejte mu skvělou hudbu!

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Voyager jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 1 220 Kč včetně DPH.

Specifikace:
Průměr a typ měničů: Neodymové 50 mm 

Impedance sluchátek: 32 Ohm

Citlivost sluchátek: 105 dB +/-3 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz

Hmotnost: 240 g

Materiál: ABS/PU kůže

Konektory: Stereo Mini Jack 3,5 mm / Jack 6,3 mm

Vzdálené ovládání: Na kabelu

Skládací mechanika: Ano

Mikrofon: Ano

Zesílení basů: Deep Bass

Více na: http://audictus.com/en/

Vítej ve světě značky Audictus, ve světě plném zvuků a hudby. Ukaž svoje nadšení pro hudbu, svoji závislost, která tě posunuje vpřed. Ve světě značky Audictus jsi to ty, kdo nám stanovuje cíle. Nadšení je čas, odhodlání, vytrvalost a autentičnost. Nadšení nikdy nebude nuda, stejně jako se nikdy nudou nestane hudba. Produkty Audictus jsou vyrobeny s nadšením a se závislostí na hudbě. Hudba je pro nás vášní, zvuk je naším světem. Zvol si to nejlepší. Kvalitní vybavení, které ti poskytne možnost, jak být kreativní a poslouchat současně oblíbenou hudbu.  Vybavení, které ti pomůže nastavit mysl a přinášet nové, originální myšlenky, vybavení, které tě bude motivovat překonávat překážky, které se před tebou mohou objevit.