AVM uvádí na trh nejmodernější DSL modem FRITZ!Box 7583

Společnost AVM GmbH je jedním z nejúspěšnějších výrobců koncových zařízení pro vysokorychlostní přístup k Internetu, bezdrátový přenos dat, hlas, video a IPTV. Nosnými produkty AVM jsou zařízení pro rychlý přístup k Internetu řady FRITZ!Box, která poskytují rovněž celou řadu doplňkových funkcí pro multimédia a hlasovou komunikaci.

Pro připojení přes DSL po telefonních linkách mají nyní uživatelé k dispozici produkt AVM FRITZ!Box 7583, který využívá nejnovější dostupné technologie. Na jedné lince dosahuje přenosových rychlostí až 300 Mbit/s pomocí 35b supervectoring nebo až 2 Gbit/s při využití G.fast (212 MHz). Zařízení navíc podporuje současné využití dvou linek (tzv. bonding), což umožňuje zdvojnásobit výše uvedené rychlosti na 600 Mbit/s respektive až 4 Gbit/s.

Pro realizaci lokální bezdrátové sítě je k dispozici Wi-Fi dual-band Wireless AC + N s přenosovými rychlostmi až 1733 Mbit/s (5 GHz) + 800 Mbit/s (2.4 GHz). Samozřejmostí je zpětná kompatibilita se staršími WLAN standardy. Pro klasickou lokální síť Ethernet přes kabely jsou dále k dispozici čtyři gigabit LAN porty a připojení dalších periferií umožňují dva USB 3.0 porty. Zařízení vybaveno také jedním gigabit WAN portem, takže může sloužit i jako multifunkční router pro kabelové modemy CATV nebo FTTH.

Nezbytným doplňkem je špičkové řešení pro lokální bezdrátovou síť, které zahrnuje nemodernější dostupné technologie pro vysoké přenosové rychlosti. U nových modelů AVM FRITZ!Box mají uživatelé k dispozici Wi-Fi 4 x 4 dual-band Wireless AC + N s Multi-User MIMO s přenosovými rychlostmi až 1.733 Mbit/s + 800 Mbit/s. Samozřejmě nechybí ani zpětná kompatibilita se staršími Wi-Fi standardy. 

Zařízení nabízí rovněž bohaté funkce pro vysoce kvalitní telefonii (IP, analog, ISDN) s podporou bezdrátových přístrojů DECT. Jako koncové zařízení slouží multifunkční telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kombinuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. 

K velké oblibě produktů AVM významně přispívá také jejich snadná použitelnost., která je zvláště důležitá u produktů primárně určených pro domácnosti a menší firmy. U všech zařízení AVM je proto kladen velký důraz na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu. Díky tomu mohou i málo zkušení uživatelé bez problémů využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM FRITZ!.

Více informací o produktech AVM můžete získat na těchto stránkách

http://www.gestocomm.cz/vyrobce/avm